Oyunlar arasında kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
merhaba arkadaşlar g2a dan oyun alıcam çok kararsız kaldım hikaye oynanabilirlik mekaniklere grafiklere önemveren biriyim sizce hangisini oynamaya değer
Watch dogs 2
Deus ez mankind divided
Dishored 2

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Grafik ve optimizasyon hikayesi iyi uzun süreli olsun istiyorum
Diğer oyunlar hakkında pek bir bilgim yok . Yani ne videosunu izledim ne de oynadım . Bu arada o "Deus Ex Mankind Divided " onu duzeltirseniz.. Ben deus rxinexin yeni oyunu sandım :D

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Diğer oyunlar hakkında pek bir bilgim yok . Yani ne videosunu izledim ne de oynadım . Bu arada o "Deus Ex Mankind Divided " onu duzeltirseniz.. Ben deus rxinexin yeni oyunu sandım :D
gerçekten oyun isimleri çok karışık yarın kota yenilecek bende 1 tane oyun almak istiyorum hikaye ve oynanabilirlik çok önemli ama optimizasyon kötü olupda pc de kasmasın

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
gerçekten oyun isimleri çok karışık yarın kota yenilecek bende 1 tane oyun almak istiyorum hikaye ve oynanabilirlik çok önemli ama optimizasyon kötü olupda pc de kasmasın
Watch Dogs 2 optimizasyon sıkıntısı olduğunu duymuştum. Dishonored 2 alın bence . Dediğim gibi hiçbirini oynamadım . Hikayeleri hakkında hiçbir bilgim yok

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Watch Dogs 2 optimizasyon sıkıntısı olduğunu duymuştum. Dishonored 2 alın bence . Dediğim gibi hiçbirini oynamadım . Hikayeleri hakkında hiçbir bilgim yok
Valla optimizasyon kötüyse hiç almam watch dogs 2 ben hikaye ve güzel oynanabilirlik oyun istiyorum ben oyunun kasmasına değil keyifle oynamak isterim

Dishored 1. Bitirmedim watch dogs 1 bitirdim pc de çok sorunluydu ps4 aldım sonra

Call of Duty: Infinite Warfare - Buy Preorder Steam CD-Key (EU) - G2A.COM
Bu oyun ucuz geldi multiplayer severim degermi sence

Son düzenleyen moderatör:

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747