Oyunda Araç Oluşturma Programı Ve Oyun Programı

Bu konuyu okuyanlar

Muhammeddos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamün Aleyküm Öncelikle:

Ben oyunda araç yaması yapcam mesela gta vice cityde onun programını aradım bulamadım son çare ShiftDelete.net Diyip Forum Açtm
Ve
Unity 3D Gibi Oyun Yapma Programları Arıyorum Ama 32 Bitte Olsun

Şimdiden Teşşekur Ederim.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Konuyu biraz daha açar mısın tam olarak yapmak istediğin nedir?

Muhammeddos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme:

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Çok fazla oyun yapma programı oyun motoru var ne yapmak istiyorsunuz, hedefiniz ne söylerseniz buna yönelik yardımcı olalım.

Muhammeddos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok fazla oyun yapma programı oyun motoru var ne yapmak istiyorsunuz, hedefiniz ne söylerseniz buna yönelik yardımcı olalım.
Kısacası Büyük İşlerle Uğraşmak İstiyorum Ama Yaş Küçük Gta Ve MMOFPS Oyunlar Yapmak İstiyorum Daha Yeni Keşfettiğim Kamuspotunda Gördüm Bilgisayarin Dili Diye Bir Site Var Orda Kodu Oyun Motoru İle Oyun Yapıyorlar Bende Dahil Olmak İstedim Ve İstediğim Mesela Gta 5 Te Araba Modu Yuklerim Deil Sorum Nasıl Araç Modu Yaparım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yaşım Küçük Ama Büyük İşler Becermek İstiyorum Amacım Para Kazanma Deil Ve Sadece Halk Arasında Bilinen "Yazılımcı" Olmak İstiyorum Nakadar Küçükken Başlasak Okadar Daha Hızlı Alışırım

Son düzenleme:

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
İnternet üzerinde basitleştirilmiş dil ile uygulama yapmak ile GTA veya farklı bir oyuna mod yapmak çok farklıdır. Yazılım bilgisi ister. Yaşınızla bir alakası yok dil bilmeniz gerekir. Öncelikle bahsettiğiniz sitedeki dersleri alın bu size temel bilgi sağlar sonrasında, oyun motorları olarak arama yaptığınızda google da yeterli bilgiye erişirsiniz. Karar verdiğiniz motora istinaden kitap alarak bilginizi pekiştirin. Kodlama kısa süre de öğrenilen birşey değildir.

Muhammeddos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İnternet üzerinde basitleştirilmiş dil ile uygulama yapmak ile GTA veya farklı bir oyuna mod yapmak çok farklıdır. Yazılım bilgisi ister. Yaşınızla bir alakası yok dil bilmeniz gerekir. Öncelikle bahsettiğiniz sitedeki dersleri alın bu size temel bilgi sağlar sonrasında, oyun motorları olarak arama yaptığınızda google da yeterli bilgiye erişirsiniz. Karar verdiğiniz motora istinaden kitap alarak bilginizi pekiştirin. Kodlama kısa süre de öğrenilen birşey değildir.
Bende biliyorum kolay birşey olmadığını ama benim bi deneyimim oldu C++ Da program yaptım hesaplama makinesi 50 bölüm izledim ama benim istediğim program vs deil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Günde 8 Saatim Var ondada bilgisayarın üzerindeyim okadar oturuyorum diye gözlük takıyorum uzağı göremiyorum ama amacıma ulaşamıyorum birisi gel sana program dilini öğretecem diye birşey söylemiyor ve diyarbakırda ilk yazılımcı olacam herhal çünki 30 yıllık adam pc tamircisi visual studiyoyu gösterdim dedi bu nedir

Son düzenleme:

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Yazılım dili kitapları al. Unity' işini görür. Ama ağırdır bilgin olsun öncesinde temelini pekiştir.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Önce oyunu yapın, yaptıktan sonra çok fazla pazarlama seçeneği var ancak henüz bunları konuşmak için çok erken siz ilk oyununuz yaptığınızda zamanın şartlarına göre değerlendirip alternatif bir yol bulursunuz, bundan yana şüpheniz olmasın. :)