Oyuncular için akıllı telefon: Razer Phone!

• Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durmuşkandemir

Profesör
Birgün oyuncu telefonu çıkacağını biliyordum da bu ekene oldu ;) özellik olarak batarya konusunda ve tasarım konusunda çok başarılı buldum şahsen ben beğendim ama ekran çerçeve oranını biraz daha iyi kullana bilirsi tamam oyuncu telefonu sonuçta ama üst kısım ile alt kısımda ki fark bana Sony telefonları hatırlattı. Ama marka değeri olarak gerçekten ben bu markanın klavyesini kullandım mükemmeldi. Yakında Asus oyuncu serisi olarak msı vs gibi markalar da bu işe çitti yatırımlar yaparsa telefon çağının gidişini değiştire bilir diye düşünüyorum

TeknoBoss32

Profesör

Razer sonunda akıllı telefon pazarına da atmış durumda. Peki, şirketin Android tabanlı ilk akıllı telefonu Razer Phone hangi özelliklerle geliyor?

Oyuncular için akıllı telefon: Razer Phone! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

:: Razer akıllı telefonunu beğendiniz mi?
iyi bir fiyatı olursa alınabilir.Kamera iyi,performans zaten uçuyor,sesi de iyi,ekrana hiç bir telde olmayan bil özellik gelmiş.IşıKlı MıŞıKlı diye dalga geçerler ama olsun :) Razer pahalı olarak biliniyor ama yurtıdışı fiyatını hatırlmasamda çok pahalı değil.İthalatçı garantili hepsiburada gelirse düşünebilirim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Umarım normal telefondan farkı olur. Soğutma sistemi falan.
işlemcinin performansı arttırabilme ve yeni bir ekran özelliği gelmiş.

Transistor

Profesör
iyi bir fiyatı olursa alınabilir.Kamera iyi,performans zaten uçuyor,sesi de iyi,ekrana hiç bir telde olmayan bil özellik gelmiş.IşıKlı MıŞıKlı diye dalga geçerler ama olsun :) Razer pahalı olarak biliniyor ama yurtıdışı fiyatını hatırlmasamda çok pahalı değil.İthalatçı garantili hepsiburada gelirse düşünebilirim.
--- Gönderi Güncellendi ---

işlemcinin performansı arttırabilme ve yeni bir ekran özelliği gelmiş.
Aynen Ekran hz'si de yüksek. Mal aynı nasıl yükseltilecek anlamadım.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
İlk serisi alınmamalı çünkü bir çok hatayla dolu olacaktır Razer ilk kez telefon yapıyor bu ilk deneyişler kusursuz olamaz

arda erdem

Üyecik
arkadaşlar abilerim ben razer'ın kendi internet sitesinden Razer Ortana alacağım acaba Türkiye'ye gelirim?? Bilen varmıı??? Yardım ederseniz sevinirim.İyi Günler Saygılar Sevgiler Kolay Gelsin :D

stat counter