Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Siracr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar 200 tl civarına bir kulaklık almak istiyorum fps oyunları oynuyorum ve kulaklık benim için çok önemli birde allah vergisi kafam biraz büyük ve kullandığım birkaç kulaklık 2saat 3saatten sonra kulaklarımı acıtmaya başlıyor rahat edebileceğim ve fiyatına göre performansı iyi bir kulaklık öneriniz var ise alırım şimdiden teşekkürler

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
trust gtx 310 bazen 100 tl ye bazen 150 tlye bulursun ses kalitesi mükkemmel ancak tek sorunu dısarıya ses vermesi

Siracr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
+

---- Mesajlar birleştirildi ----

trust gtx 310 bazen 100 tl ye bazen 150 tlye bulursun ses kalitesi mükkemmel ancak tek sorunu dısarıya ses vermesi
Teşekkür ederim önerin için ama nedense trust bana pek güven vermiyor

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Evet bunu beğendim ama bu beni 3-4 yıl idare eder mi kendiniz kullandınız mı ürünü ?
birde biraz daha bekleyip para biriktirip veya indirim olursa artic 3 mü almalıyım çok kararsız kaldım
şimdi kardeşim evt biraz para biriktirip artic 3 alman mantıklı ancak o kulaklık fiyatına göre çok iyi iyi bir şekilde kullanırsan 3 4 yıl dayanır

sana başka kulaklık öneriyim mi

Son düzenleme:

Siracr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
şimdi kardeşim evt biraz para biriktirip artic 3 alman mantıklı ancak o kulaklık fiyatına göre çok iyi iyi bir şekilde kullanırsan 3 4 yıl dayanır

sana başka kulaklık öneriyim mi
önerebilirsin bu önümüzdeki hafta içi almayı planlıyorum daha karar veremedim