Oyuncu Faresi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar Sizce Mouse alıcamda msı"mı almalıyım logitech g300s"mi yoksa a4 tech bloody a90"mı gelecekte fiyatları ne kadar olur bunların cevaplarsanız sevinirim

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar Sizce Mouse alıcamda msı"mı almalıyım logitech g300s"mi yoksa a4 tech bloody a90"mı gelecekte fiyatları ne kadar olur bunların cevaplarsanız sevinirim
biraz elinin büyüklüğüne göre de değişir. g300s'yi elin fazla büyük değilse çok rahat kullanırsın. bloody a90 da güzel ama biraz el boyutuyla alakalı dediğim gibi. Eğer ben ikisi arasında kalsam g300s alırdım.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
G300S çok kolay bozuluyor. O fiyata Rampage Centaur ya da Blody A90 al.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
zamanında hediye olarak everest SGM x7 kullanmıştım, tuşu bozulmuştu 1, 2 haftaya. ben bir daha asla everest almam.
Sgm x7 bendr kullandım. Aynısı benim başıma da geldi. Everestin bu tip ucuz ürünlerini kimseye tavsiye etmiyorum zaten. Kalitesizlik hat safhada. Am şöyle bir şey diyim. SGM X7nin rahatlığını şu ana kadar bana hiçbir fare vermedi.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sgm x7 bendr kullandım. Aynısı benim başıma da geldi. Everestin bu tip ucuz ürünlerini kimseye tavsiye etmiyorum zaten. Kalitesizlik hat safhada. Am şöyle bir şey diyim. SGM X7nin rahatlığını şu ana kadar bana hiçbir fare vermedi.
aynen biraz daha kaliteli yapsalar tutacak aslında. ciddi anlamda gerçekten rahat...

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
aynen biraz daha kaliteli yapsalar tutacak aslında. ciddi anlamda gerçekten rahat...
Ardından 2 Rampage Fare ürünü kullandım. Birisi Smxr4 diğeri de Centaur. İkiside cidden çok kaliteli. Centaura geçme nedenim ise hem RGB olması hem de fonksiyonunun bol olması. Onun dışında yine Rampage BladeR10 Mekanik klavye, snrw1 kulaklık ve Galaxy120 sıvı soğutma kullanmaktayım. Hepsindende oldukça memnunum.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Komple MSI'yı alacak sanırım arkadaş. Nevi şahsına münhasır sorularıyla Technopat'dan sonra Shiftdelete geçmiş. Gelecekte ki mouse fiyat dalgalanmasını konusunda çok meraklıdır. Her platformda söylemekten bıktım, ne bilelim biz gelecekte fiyatının değişip değişmeyeceğini veya kalık kalmayacağını. Gelecek derken bile ucu açık bir süreden bahsediyorsun.

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Komple MSI'yı alacak sanırım arkadaş. Nevi şahsına münhasır sorularıyla Technopat'dan sonra Shiftdelete geçmiş. Gelecekte ki mouse fiyat dalgalanmasını konusunda çok meraklıdır. Her platformda söylemekten bıktım, ne bilelim biz gelecekte fiyatının değişip değişmeyeceğini veya kalık kalmayacağını. Gelecek derken bile ucu açık bir süreden bahsediyorsun.

Kendim İçin Sormuyorum Napım Ben Gelecek Fiyatını Arkadaş İçin Soruyorum Ona Laf Söyle Bana Deil

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Arkadaş? Kendi hesabından "bi' arkadaşımın sorunu" gibi mi soruyorsun? Bende aylardır merak içindeyim 10 yıl sonrasında ki fiyat değişimini ne yapacaksın. Zamanı geldiğinde cebindeki bütçeyle alınır bişey kasmaya gerek yok.

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaş? Kendi hesabından "bi' arkadaşımın sorunu" gibi mi soruyorsun? Bende aylardır merak içindeyim 10 yıl sonrasında ki fiyat değişimini ne yapacaksın. Zamanı geldiğinde cebindeki bütçeyle alınır bişey kasmaya gerek yok.

O Telefon Kullanıyo Ondan

---- Mesajlar birleştirildi ----

[

Birde Önerebileceğin Mouse Varmı

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
O Telefon Kullanıyo Ondan Birde Önerebileceğin Mouse Varmı
10 sene sonrası için önerebileceğim bir model yok Kadir.. 1 - 2 ay içinde alacaksanız bütçe verin öneri verilir ama uzun vade için soruyorsan hiç sorma :D

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
[
10 sene sonrası için önerebileceğim bir model yok Kadir.. 1 - 2 ay içinde alacaksanız bütçe verin öneri verilir ama uzun vade için soruyorsan hiç sorma :D

Hayır Bana 10 Seneden Bahsetme 1-2 ay sonra bütce maks 250 tl klavye mouse bir arada alıcam

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Klavye ve kulaklığı bir arada alacaksan 2 seçenek var önünde; ilki, Cooler Master Master Keys Lite L Combo set ki benim önerim bu olur. Diğer seçenek ise ucuz Çinli mekanik klavyelerden alıp yanına yandaş bir mouse alacaksın. Gamepower Warlock ve yanında aynı markadan bir mouse. Benim tercihim Cooler Master'dan yana olurdu.

kadiraya

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Klavye ve kulaklığı bir arada alacaksan 2 seçenek var önünde; ilki, Cooler Master Master Keys Lite L Combo set ki benim önerim bu olur. Diğer seçenek ise ucuz Çinli mekanik klavyelerden alıp yanına yandaş bir mouse alacaksın. Gamepower Warlock ve yanında aynı markadan bir mouse. Benim tercihim Cooler Master'dan yana olurdu.

Sağol