Oyuncu Faresi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Duruka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaz geldi oyun oynucam bol bol oyuncu faresi lazım max 90 tl lol ve cs oynucam eskiden açılan konulara bakıyorum da ucuzmuş baya fareler zam gelmiş heralde 70 lirelik fare 100 tl olmuş benim buldugum fareler
Logitech G300S Kablolu Gaming Mouse 910-004346 Fiyatı ve Özellikleri - Gold.com.tr

A4 Tech Bloody V2 Gaming Mouse Siyah Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

A4 TECH BLOODY A9 MULTI-CORE GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar

A4 Tech Bloody V3 Multi-Core Gun3 Gaming Mouse - Vatan Bilgisayar

daha öneriniz varsa açığım şuan ağır basan g300s veya g300 (farkı yok heralde).
Şimdiden Çok Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
g300s yada g400s alabilirsin

hatta nt de indirim vardi razer abysuss al

tabi bu mouselar ile mikro vs tuslarin olmayacak

bunların hiçbirini beğenmedim yada almak istemiyorum dersen

a4 alacağına git bit pazarına 5 tl ver wmo al.

Duruka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g300s in g300 den farkı yok değilmi oraya yazmamışım ama A4 tech bloody v7 arasında kaldım normalde bloody v7 alırdım ama makrosu paralı crack yapmak lazım
bide g300 de çift tıklama da problem var mı bi kaç yerde gördüm bozuluyomuş hemen

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
g300s in g300 den farkı yok değilmi oraya yazmamışım ama A4 tech bloody v7 arasında kaldım normalde bloody v7 alırdım ama makrosu paralı crack yapmak lazım
bide g300 de çift tıklama da problem var mı bi kaç yerde gördüm bozuluyomuş hemen

Bende g300 kullanıyorum iki yılı geçti ve hiç bir problem yok.Tavsiye ederim F/p olarak güzel bir ürün.Ancak mausepad ile birlikte kullanmalısın.Sadece g300 için demiyorum belirli bir süre sonra genelinin tabanları aşınıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G300 önermem, çok fazla kir topluyor ver temizliği zor ayrıca ağırlığını ve ele oturuşunu çok beğenmiyorum. Bloody v5te kullanma fırsatım oldu gayet güzel ve kaliteli. Bloody v7 kullanıyorum iki yıldır çokta memnunum. g300 üm kutunun içinde dolabımdaki kullanılmayan mouselar arasında yerini aldı. Tabi bu benim düşüncem ve tercihim. Ama tercihini f/p olarak Bloody kullanmanı öneririm.

Duruka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende g300 kullanıyorum iki yılı geçti ve hiç bir problem yok.Tavsiye ederim F/p olarak güzel bir ürün.Ancak mausepad ile birlikte kullanmalısın.Sadece g300 için demiyorum belirli bir süre sonra genelinin tabanları aşınıyor.
tamam teşekkürler yarın g300s alıcam önerdiğin bi mousepad var mı

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
makro var mı bu farede?

Hepsiburada'dan SteelSeries QcK Mouse Pad 10 tl kampanyasından sipariş etmiştim. ürünü temin edememişler onun yerine bunu göndereceklermiş :mrgreen:
Hepsiburada.com-Hata Sayfa(waf)

Hazır bu gelmişken yeni bir fare de alayım dedim :) En olası G300S var
makro var, ayrıca üstündeki 9 tuş ta programlanabilir hepsine ayrı ayrı makrolar atayabilirsn

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben bu gün baya araştırdım önce g502 karar kılmıştım sonra bilenlere danışınca steelseries rival 'e karar verdim eğer bekleyebilirsen biraz para topla amazondan getir kargo dahil 60 dolar civarı tutuyor.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
g300 kullanıyorum memnunum fakat kablosu standart a9 vey- v3 te kablolar kumaş kaplı dayanıklılık açısından iyi görünüyor yazılım desteğini araştır derim

Duruka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu gün baya araştırdım önce g502 karar kılmıştım sonra bilenlere danışınca steelseries rival 'e karar verdim eğer bekleyebilirsen biraz para topla amazondan getir kargo dahil 60 dolar civarı tutuyor.
İnternetten alışveriş yapmıyorum hele ki yurt dışı hiç :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Doğru seçim. Hayırlı olsun.[emoji4][emoji1]
Teşekkürler :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

g300 kullanıyorum memnunum fakat kablosu standart a9 vey- v3 te kablolar kumaş kaplı dayanıklılık açısından iyi görünüyor yazılım desteğini araştır derim
İnternetten baktım biraz makro ayarlarına yazılım problemlerine 1 2 kez karşılaştım onlarda xp olduğu için problemliydi

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hazır yeri gelmişken banada bi mausepad lazım şöyle ucuz ve kalitelisinden.Mausun altı eridi resmen .

colonistr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Logitech g300'ü bilmem, hiç kullanmadım ama Bloody R8 kullanıcısı olarak elime oturmamasına rağmen Bloody V7'yi bence tercih etmen daha iyi olur çünkü makro olayı gerçekten çok iyi atışlar yapmanı sağlıyor ayrıca makroyuda internetten ücretsiz çok kolay bir şekilde crack yaparak aktifleştirebiliyorsun.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Fps oyunlarda macro yapmanızı tavsiye etmem önemli olan bilektir macro çıktı yiğitlik öldü harbiden.

Son mesajlar