Oyuncu Ekipmanı Önerirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Yeni ekipmanlar almayı düşünüyorum fakat ses kalitesi , hassasiyet vb. şeylerini bilmediğim için karar veremiyorum klavye , fare , kulaklık , hoparlör , mousepad önerebilirmisiniz?

Klavye Bütçe : 60 TL (Rahat ve şık olan bir klavye önerirseniz iyi olur)

Fare Bütçe : 60 TL (Hassasiyet'i iyi olan bir fare önerirseniz iyi olur)

MousePad Bütçe : 40 TL (90x50 önerirseniz iyi olur)

Hoparlör Bütçe : 40 TL (Ses kalitesi iyi olan önerirseniz iyi olur)

Kulaklık Bütçe : 70 TL (Ses kasmak için telefon kulaklığı vb. olmasın :D)

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Neden cevap yok kocaman forumda? :DD

Reaksiyon puanı
143
Belirtiğiniz bütçeye iyi olur demeniz ile hata ediyorsunuz. Türkiye' de bir çok teknoloji sitesinde en ucuz dandik klavyeler 40 TL ve üzeri...
Dolar kurundan dolayı ya bütçeyi arttırmanız gerekiyor yada çok bir şey beklemeyeceğiniz ürünleri almanız gerekiyor.

N11' den büyük mousepad ve fantech marka mouse aldım. Bütçeniz kısmında işinizi görebilir. Klavye konusunda dediğim gibi görünüşü önemli değil diyorsanız A4TECH bu konuda gayet iyi. Everest, Frisby, İnca gibi markalarda kat be kat iyidir. Hoparlör konusunda 40 TL ye iyi ses veren birşey varsa bende alayım...

realtahayigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni ekipmanlar almayı düşünüyorum fakat ses kalitesi , hassasiyet vb. şeylerini bilmediğim için karar veremiyorum klavye , fare , kulaklık , hoparlör , mousepad önerebilirmisiniz?

Klavye Bütçe : 60 TL (Rahat ve şık olan bir klavye önerirseniz iyi olur)

Fare Bütçe : 60 TL (Hassasiyet'i iyi olan bir fare önerirseniz iyi olur)

MousePad Bütçe : 40 TL (90x50 önerirseniz iyi olur)

Hoparlör Bütçe : 40 TL (Ses kalitesi iyi olan önerirseniz iyi olur)

Kulaklık Bütçe : 70 TL (Ses kasmak için telefon kulaklığı vb. olmasın :D)
Bu bütçe ile iyi ekipman toplamanız belki de imkansız özür dilerim..

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
İmkansız demişsiniz ben topladım.

Klavye bende var 1 yıldır kullanıyorum yeni pc için bu klavyeyi alacağım. Gamemax FK-G508QU 3 Renk Işıklı Oyuncu (Gaming) Siyah Klavye incehesap.com

Fare kalitesi olabilir ama James Donkey 112C Mavi Gaming Mouse - incehesap.com

Mousepad James Donkey JD900 Pro Gaming (Oyun) Mouse Pad - incehesap.com

Kulaklık iyi dediler bende bunu seçtim Frisby Gamemax FHP-G1475B Gaming Kulaklık (4D Ses) incehesap.com

Mousepad ve Kulaklık 10 tlyi geçti ama iyi bir ekipman bulduğumu varsayıyorum.

Reaksiyon puanı
143
Kusura bakmayın ancak iyi kavramı kişiye göre değişir. Bence bu ürünler vasat diyebilirim. Aim aldığınız sırada mm hatada oyunda affetmiyorlar. Yada düzgün ses kasmadığınız da... Logitech Ss Razer gibi markalar ile bir oyun oynama imkanın olsaydı eminim ne demek istediğimi anlardın. Bütçenin olmadığı için iyi birşey alamıyacağını bildiğim için pek öneride bulunmadım. O bütçeye a4tech gibi marka önerdim. Bütçenin arttısan en azından gamepower arka biraz daha iyi olacaktır. Eğer ki aldıysan ne mutlu sana.