oyuncak silah

Bu konuyu okuyanlar

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
70 cm içinden diyer tarafı gösteren plastik boncuklu keskin nisanci tüşeği arıyorum tabiki oyuncak airsoft veya havalı tüfek olmasın yaşım 14 ceza yemek istemiyorum
bildiğiniz sitelerin linkini atarsanız sevinirim cokta pahalı olmasın

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Kriterlerine uygun oyuncak silahı bulman biraz zor gibi, ama sana önerim güçlü bir kuru sıkı deneyebilirsin.

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
14 yasindayim boncuklu olmasinada gerek yok sadece 70 cm olan bir sniper ariyom bir tane begendim ama fideosu var kendisini bulamiyorum orbez atiyor silah

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
14 yasindayim boncuklu olmasinada gerek yok sadece 70 cm olan bir sniper ariyom bir tane begendim ama fideosu var kendisini bulamiyorum orbez atiyor silah
Orbeez'ler hedefe vurduğunda patlar, sert yüzeylere büyük zarar veremezsin ama insanlar üstünde etkisi olacağını düşünüyorum. Bütçeni söylersen bir kaç öneride bulunabilirim.

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Zaten cogunlukls mahslle arasinda savaslar oluyor eglencesine onun icin kullsnicam boncuk olmaz can yakar sakatlik cikar ama buyuk bir silah istiyorum buldum ama satan sirketi bulsmiyorum oyle bir silah var videosuda var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Orbez iyi bir secim bence hem ucuz hemde can yakmayacagini dusunuyorum boncuklu silahlarim var

Orbez iyi bir secim bence hem ucuz hemde can ya

Hütcem degisir 300 de olabilir 50 de ne bulursan gosterir misin

Son düzenleme:

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Zaten cogunlukls mahslle arasinda savaslar oluyor eglencesine onun icin kullsnicam boncuk olmaz can yakar sakatlik cikar ama buyuk bir silah istiyorum buldum ama satan sirketi bulsmiyorum oyle bir silah var videosuda var

Orbez iyi bir secim bence hem ucuz hemde can yakmayacagini dusunuyorum boncuklu silahlarim var

Orbez iyi bir secim bence hem ucuz hemde can ya
Alttaki videoyu izlersen verdiği zararı uzaktan yakından tahmin edebilirsin, izlediğin videoyu atarsan belki modelini bulabilirim.

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sams toys bora 12 mi orbez silahi dersen cikar kusurs bakma tanletteyim link atamam

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1. Benim aradigim silah sagol markasina falan bakayim baska sitelerde dsha ucuzu varmi gercekten cok sagol

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Markası paylaşılmamış, zaten Türk e-ticaret sitelerinde pek bulunamayan türde bir silah. İstersen oyuncakçı mağazalarına bakabilirsin.

llHeavyBlowll

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yok ben boncuklu silaha donce 80tl ye buldum 15_20 metre menzili var 71 cm silah sence iyi mi