Oyun ve film için projeksiyon var mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
76
Merhabalar. Benim anam babam memur. İstanbulda yaşıyoruz(duk). Son 10 senedir tayin istiyoruz Çanakkaleye. O yıl bu yılmış. Çok mutluyum :) Çanakkale'ye tayinimiz çıktı. Ve hayatımda ilk defa ev değiştireceğim. Toparlanmaya bile başladık hafiften. Babamın hep bir hayali vardı projeksiyon odası yapıp orada film izlemek gibi. Ee haliyle 3+1 bir ev istiyoruz sırf bu yüzden. 3 kişi olmamıza rağmen. Ben babamla hem film hem de oyun oynayabileceğim bir projeksiyon istiyorum. Malumunuz taşınmak çok ama çok masraflı bir iş. Bir de evimizdeki 20 yıllık dolapları burada bırakacağız. Yani en az 30 bin tl harcamak zorundayız. Anam babam memur olduğu ve zengin olmadığımız için bu çok zor. O yüzden şöyle 800-1500TL arası 1080p 60fps video kalitesi sunacak bir projeksiyon var mıdır acep? Çok şey istediğimi biliyorum bu paraya ama napak imkanlar işte.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Eğer filmden tat almak istiyorsanız tavsiyem 2.el projeksiyon cihazlarına bakmanızdır. Bu fiyata sıfır alabileceğiniz cihazlar da yüksek fan sesi, kalitesi yüksek olmayan çözünürlük, ışığı yeterli olmayan güç, gibi sorunlar ortaya çıkar. Bence 2 el temiz öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer filmden tat almak istiyorsanız tavsiyem 2.el projeksiyon cihazlarına bakmanızdır. Bu fiyata sıfır alabileceğiniz cihazlar da yüksek fan sesi, kalitesi yüksek olmayan çözünürlük, ışığı yeterli olmayan güç, gibi sorunlar ortaya çıkar. Bence 2 el temiz öneririm.
Bu arada hayırlı olsun efendim ?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bu fiyatlarda en temizi budur hocam. Daha iyi bir şey istersen arkadaşın dediği gibi 2.ele yönelebilirsin.