Oyun tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

otekben2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun önerisi arıyorum daha çok açık dünya oyunları favorım hikaye temalı oyunlarda baş tacı önereceginiz oyunları beklıyorum sistemim her türlü oyunu kaldıracak gücte Resimde gördüğünüz oyunlar dışında + (ac serisi crysis serisi mafia serisi gta cod serisi dışında olursa iyi olur =) )
1522682819757.png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Witcher 2 oynamadan 3 oynamışsan yazık olmuş diyebilirim :( Metro 2033 Redux ve Last Light Redux oyununa bakmanı şiddetle tavsiye ederim hikaye olarak mükemmel. Yakında 2. oyunu olan Exodus da çıkacak. Onun haricinde Shadow of Mordor ve Shadow of Mordor oyunlarına bakmalısın. Eğer seviyorsan The Evil Within serisi de olabilir.

otekben2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Witcher 2 oynamadan 3 oynamışsan yazık olmuş diyebilirim :( Metro 2033 Redux ve Last Light Redux oyununa bakmanı şiddetle tavsiye ederim hikaye olarak mükemmel. Yakında 2. oyunu olan Exodus da çıkacak. Onun haricinde Shadow of Mordor ve Shadow of Mordor oyunlarına bakmalısın. Eğer seviyorsan The Evil Within serisi de olabilir.
Witcher 1 i dahi oynadım =) sadece yer kaplamamaları ıcın çogu oyunu sildim hikaye dedigim gibi onemlı :D Metro serisini biliyorum ama hiç oynamadım ilk hangisinden başlamamı önerirsin

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Witcher 1 i dahi oynadım =) sadece yer kaplamamaları ıcın çogu oyunu sildim hikaye dedigim gibi onemlı :D Metro serisini biliyorum ama hiç oynamadım ilk hangisinden başlamamı önerirsin
Metro da zaten tek oyun var şuan o da 2033 Redux. Last Light Redux ayrı bir DLC gibi düşünebilirsin. İkili paket indirimle 12 TL kadar oluyor ben öyle almıştım. Yakında ikinci oyunu olan Exodus da çıkacak ki onunda fragmanlarını izlemelisin ben açıkçası hype trenine bindim diyebilirim umarım utandırmazlar :)

otekben2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Metro da zaten tek oyun var şuan o da 2033 Redux. Last Light Redux ayrı bir DLC gibi düşünebilirsin. İkili paket indirimle 12 TL kadar oluyor ben öyle almıştım. Yakında ikinci oyunu olan Exodus da çıkacak ki onunda fragmanlarını izlemelisin ben açıkçası hype trenine bindim diyebilirim umarım utandırmazlar :)
Teşekkür ettim sağ olasın

Crawlast

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Hayatta kalma oyunları ilgini çekiyorsa, "Astroneer" oyununu öneririm. Açık dünya tarzında hayatta kalma oyunu, arkadaşlarınla oynayabileceğin modlarda mevcut. Önerebilirim yani.

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Strateji hoi4 öneririm 2.dünya savasıyla alakan varsa basından kalkamazsın

mersafotokopii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Assassin's Creed Origins oyununu öneririm. Bambaşka bir Assasins Creed oyunu olmuş. Ayrıca devasa bir haritaya sahip.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
half life 2 ve serisini steamden al ve başka bir arkadaşında alsın. synergy üzerinden coop oyna aşırı zevkli oluyor :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

gta sa olabilir

---- Mesajlar birleştirildi ----

spec ops olabilir. max payne olabilir. alan wake olabilir. hitman olabilir. skyrim olabilir. fallout 4 olabilir.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
The Walking Dead oyna. Dizi gibi ilerliyor Türkçe dil paketleri mevcut.

Ben İlk sezonu yani ilk oyunu indirip Türkçe yama kurup oynadım. Sezon Finalindeki sahneyi görünce ağlamalıklı oldum. Banyoya gidip yüzümü gözümü yıkadım.
2 gün kendime zor geldim :D:D:D

Ondan sonra kendimi kötü hissettim bidahada 1 sezondan sonrasını oynamadım :D

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnjustice 2 , Mortal Kombat 9 + X , Tekken , Street Fighter , Blur oyunlarla pek ilgilenemiyorum sistemim berbat i2 işlemci , intel hd ekran kart (Ati radeon 4600 series ekran kart yandı) , 3 gb ram'le ne oynayabilirsin ki :( her neyse bu tarz dövüş oyunları oynarsan hiç sıkılmazsın hem sinir , stres atarsın hem hikaye modları güzel hem çoklu oyuncu multiplayer oynanıyo , kombinasyonları bilince online'de tek kombo'da adamları indirmek çok zevkli :D diğerleri gibi klasik gta yazmıcam silah ve maç oyunlarından nefret ederim o yüzden yazamadım :/