Oyun oynayabileceğim telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar ben çoğunlukta oyun oynayıpçoğunlukla whatsapp faacebook gibi programlar kunlanıcam bana hangi telefonu tavsiye edersiniz kasma yapmadan ne kadar götürür beni birde ebay dan almayı düşünüyorum fiyatları buraya göre ucuz diye tavsiyeleriniz için şimdiden sağolun

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kesinlikle iphone 5 yazılım işi bitiriyor 6-7 uygulama aç asla yavaşlamaz yani ben senin yerinde olsam iphone 5 alırdım ve zaten alıcam

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kesinlikle iphone 5 yazılım işi bitiriyor 6-7 uygulama aç asla yavaşlamaz yani ben senin yerinde olsam iphone 5 alırdım ve zaten alıcam
peki dediğim gibi ebay'dan almayı planlıyorum ama hangisini bulamamadım o konudada yardım edermisiniz

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hangisi tavsiyendir ucuz olması iyi olur

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
açıkçası com u hiç bilmiyorum ama ebay.de de baya iyi fiyatlılar var hem de 32 gb ama türkiye ye getirmesi çok büyük sıkıntı olur
---------------------------------------------------
eğer yurtdışından getiririm diyorsan amazon.de,idealo gibi sitelerden sıfır alabilirsin 100-150 tl fark var açtırması falan aynı paraya denk geliyoda yine de bak bence

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bana 16gb yeter 32gb gerek yok com dan alırsam sıkıntı yaşarmıyım

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
yurt dışından getirtirsen evet gümrükte kesin sorun çıkarırlar yani yurtdışından alırsan telefon Allah'a emanet olur ancak şöyle bir çözüm yolu olabilir telefonu hediye paketi şeklinde yaptırtabilirsin

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
canadada tanıdıklarım vvar onlara atsam onlar hediye pakati yaptırıp yollarlar oraya giderken sorun çıkartırmı birde türkiyede ucuz satan bir yer yoktur her halde

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
tabiki de Türkiye ucuz satan yer yok ama dediğim gibi yurtdışından getirtmek gerçekten çok sorunlu benim dediğim yöntem oradakileri bir kandırmaca paketi aldıktan sonra telefonu açtırabilirsin sıkıntı olmaz ama kargo gelene kadar neler olur bilmem ya da gümrükte birisi illaki bakılması gerek diyebilir ama zannetmiyorum ama risk alıcağına kanadaki tanıdıkların gelirken telefonu yanlarında getirebilirler tabi gelirlerse

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tamam ozaman zaten hemen almam 2-3 ay sonra belki azda olsa düşüş olur ozamana kadar

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler çok yardımın dokundu

Son mesajlar