Oyun oynarken önemli olan ram mi ghz mi

Bu konuyu okuyanlar

Jiraiyasama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
Özellikli bir laptop aldım ama aklıma bir aoru takıldı adam bir pc daha gösterdi ama oyun oynıcaksan bu özelliklerdekini al dedi
Diğer pc nin özellikleri:
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
Ben oyun oynayacağım için adamın dediğini yapıp üsttekini aldım sizce yanlışmı yaptım alttakini mi almalıyfım ama ben istteki diye düşünüyorum

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
RAM garanti yoldur. Ancak SSD desteği yoksa geçmiş olsun.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hızda önemli ram da

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
İleride ram eklersin sıkıntı yok.Ama 4 GB ram ara sıra takılmalar yapabilir,idare edersin birazcık.

NousrAX

Asistan
Reaksiyon puanı
154
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
Özellikli bir laptop aldım ama aklıma bir aoru takıldı adam bir pc daha gösterdi ama oyun oynıcaksan bu özelliklerdekini al dedi
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
Ben oyun oynayacağım için adamın dediğini yapıp üsttekini aldım sizce yanlışmı yaptım alttakini mi almalıyfım ama ben istteki diye düşünüyorum

İşlemcinin ve Ramlerin tam modelini söyleyebilirsen daha iyi yorum yapabiliriz şuan pek de yorum yapmak mümkün değil. Ama alttakini almak bir tık daha mantıklı olabilirdi.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
1. sistemin boostlu kaç ghz

Jiraiyasama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşlemcinin ve Ramlerin tam modelini söyleyebilirsen daha iyi yorum yapabiliriz şuan pek de yorum yapmak mümkün değil. Ama alttakini almak bir tık daha mantıklı olabilirdi.
Adama ram ve ssd eklemesini söylersen çok iyi performans alırsın
Lwptoplara eklenti yapılabiliyo mu ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lwptoplara eklenti yapılabiliyo mu ki
1. modeli Acer NX. GQ4EY.010Si amd a9 radeon 520 8 gb ram 1.8 ghz (fakat kaç çekirdek bilmiyorum)
2. Modeli asus X505BP-EJ218T si amd a9 r5 420 4 gb ram 3.1 ghz (kaç çekirdek bilmiyorum

Son düzenleme:

ArdaGnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ram de işlemci hızı da önemli ama oyun için ilk bakılması gereken ekran kartı özellikleri.

Son mesajlar