Oyun oynamak için hangi dizüstünü tavsiye edersiniz?

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle dell ama 4 ile başlayan kod numarasına sahip Dell 7567leri al onlarda İPS yazar zaten e IPS ekran var onlarda
Hepsi buradada o kod numarası ile başlayan cihaz İPS olması lazım
Ayrıca dellde tek 16gb ram var sonradan 16 GB daha eklenebilir monstera tek 16 GB eklendiğinde fiyat 4550ye yükseliyor Dellin kasasinin çok daha kaliteli olduğu ve bu modelinin de soğutması in çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleyen moderatör:

saassaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle dell ama 4 ile başlayan kod numarasına sahip Dell 7567leri al onlarda İPS yazar zaten e IPS ekran var onlarda
Hepsi buradada o kod numarası ile başlayan cihaz İPS olması lazım
Ayrıca dellde tek 16gb ram var sonradan 16 GB daha eklenebilir monstera tek 16 GB eklendiğinde fiyat 4550ye yükseliyor Dellin kasasinin çok daha kaliteli olduğu ve bu modelinin de soğutması in çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Dell Inspiron 7567 4b70d128f161c İ7 16gb 1tb 128ssd Full Hd Ips - n11.com

Bu oluyor sanırım ? Fakat bunda da 2x8 ram uygulanmış. Neyse o benim için sorun değil 16 gb ram de işimi çok rahat görür. Yani diyorsunuz ki monster yerine bundan daha iyi performans alırım?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dell Inspiron 7567 4b70d128f161c İ7 16gb 1tb 128ssd Full Hd Ips - n11.com

Bu oluyor sanırım ? Fakat bunda da 2x8 ram uygulanmış. Neyse o benim için sorun değil 16 gb ram de işimi çok rahat görür. Yani diyorsunuz ki monster yerine bundan daha iyi performans alırım?
Ram'e yüklenen oyunlarda evet daha fazla performans alırsınız soğutması da daha iyi ben dhde tek 16 GB ram olduğunu okumuştum büyük ihtimal n11 satıcısı yanlış yazmıştır.

saassaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ram'e yüklenen oyunlarda evet daha fazla performans alırsınız soğutması da daha iyi ben dhde tek 16 GB ram olduğunu okumuştum büyük ihtimal n11 satıcısı yanlış yazmıştır.

Teşekkür ederim. Çünkü monster'ın adı var sonuçta iyi bir marka olduğunu biliyoruz. Dell'i de hiç sevmem aslında ama bu özellikte bir bilgisayara göre çok ucuz geldi bana. Aynı özellikteki monstera 5 6 bin ödüyorsun o da sırf marka fiyatı sanırım. O zaman şu an için dell'de olacak gözüm. Normalde monsterlar oyun bilgisayarı derler ama bilemedim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teşekkür ederim. Çünkü monster'ın adı var sonuçta iyi bir marka olduğunu biliyoruz. Dell'i de hiç sevmem aslında ama bu özellikte bir bilgisayara göre çok ucuz geldi bana. Aynı özellikteki monstera 5 6 bin ödüyorsun o da sırf marka fiyatı sanırım. O zaman şu an için dell'de olacak gözüm. Normalde monsterlar oyun bilgisayarı derler ama bilemedim.
Dell dünyanın en büyük 2. Bilgisayar üreticisi marka bazında monsterdan çok daha üstün.

saassaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu fiyata bulabileceğim en iyi marka bu zaten değil mi özellik falan öyle diyorsanız alacağım direk. bütçe 4100 lira civarı çünkü

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170429-130922.png
    Screenshot_20170429-130922.png
    410.6 KB · Görüntüleme: 557

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ebrar da sıkıntı yaratmaz değil mi ? Satıcı ebrar evet.
Yok.Ebrar Türkiye'de önde gelen bilgisayar satıcılarındandır.Ben genelde ürünlerin ilk Ebrar'da satışa çıktığını görüyorum.Daha önce mail attığımda olmuştu çok kez hemen dönüş yapıyolardı.Herhangi bir sıkıntıda sorun yaratmazlar.

saassaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok.Ebrar Türkiye'de önde gelen bilgisayar satıcılarındandır.Ben genelde ürünlerin ilk Ebrar'da satışa çıktığını görüyorum.Daha önce mail attığımda olmuştu çok kez hemen dönüş yapıyolardı.Herhangi bir sıkıntıda sorun yaratmazlar.

Tamam teşekkürler görüşünüz için.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061

player721

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkes dell i önerdi. Demek ki dell bu sefer işini iyi yapmış. Aldım gitti teşekkürler.
Cihaz elinize ulaştığında yorumlarınızı belirtir misiniz ben de monster ile dell arasında kaldım bi monster alcam diyorum bi dell. Baya arada kaldım anlayacağınız

player721

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dellin fazladan ssd slotu var mı , yani hafızayı artırmak istesek ssd diskini çıkarıp yenisini mi takmalıyız yoksa onu çıkarmadan direk ekleme yapabiliyor muyuz