Oyun oynamak amaçlı monitör tavsiyeleriniz.

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Cümleten Selamün aleyküm arkadaşlar oyun oynamak ve film izlemek iiçin kısaca eğlence amaçlı bir monitör arıyorum çok lüks bişe istemiyorum ücretinin hakkını versin genel tatminkar bir monitör olsun ben araştırdım ama kararsız kaldım birde buraya danışmak istedim sizde bir tavsiyede bulunursanız çok makbule geçer.

Aradığım kriterler ; 23.6 inc arıyorum ne daha büyük nede küçük,fiyar 600 tl geçmesin benim aklımda olan monitör bu siz nasıl bilirsiniz bu monitörü http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-236-vx2452mh-genis-ekran-led-monitor.html#galeri arkadaşlar birde vatan computer den alacağım haftasonu indirimleri hala sürüyormu bu firmanın indirimle ne kadara geldiğini de yazarsanız iyi olur.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515

Sağol hocam peki benim seçtiğim monitörle bu aoc un çok bir farkı varmı hangisi iyidir ayrıca hakikaten dolar çok yükseldi hepsiburada güzel indirim yapmış ama çekiniyorum internetten almayı açıkcası gözümle görmediğim dokunmadığım bir ürünü almak istemem hele teknolojik aletse hepsiburada sorun çıkartırmı sizce ve iade garanti işlemleri nasıl oluyor beni aydınlatırsanız sevinirim

FeDaKaR44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hepsiburada.com dan ortalama şimdiye kadar 5 yılda 9 bin tl alışveriş yaptım
bir sıkıntı yaşamadım.
hatta geçen gun bir urun aldım urunu almaktan caydım daha yola çıkmamıştı iptali hemen gerçekleşti.
fiyat olarak vatana fazla guvenmeyin hafta sonu yalan ne alacaksanız hafta sonunu bekleyin fiyatları kıyaslayın anlarsınız
her urunde indirim yapmıyor hafta sonu indirimi tamamen yalan.