Oyun önerisi.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Gramton

Asistan
bu sistem ile apex oynayabilir miyim,hikayeli oyun olarak ne önerirsin ?
Bana göre BF1 ve BF 4 güzel oyun ama sevmeyebilirsin eğer kaldırırsa metro 2033 de güzel oyundur onun dışında aklımda olan senin sistemine göre oyun yok dostum.Apex açarmı bilemem dostum ekran kartın sanırsam 2009 modeldi biraz eski ama Fortnite rahatça düşük-orta ayarlarda açar eğer düşünürsen...

slayerkobe

Üyecik
Bana göre BF1 ve BF 4 güzel oyun ama sevmeyebilirsin eğer kaldırırsa metro 2033 de güzel oyundur onun dışında aklımda olan senin sistemine göre oyun yok kanka .Apex açarmı bilemem dostum ekran kartın sanırsam 2009 model biraz eski
2014 de aldım laptop.

_Zaur_

Profesör
2014 olabilir ama işin içine eski model kartlar girebiliyor Zaut'un önerdiği oyunlar sistemin için iyi gider bunların yanında Fortnite'da güzel olabilir...

Birde Alien İsolation gerçekten efsane oyundur.
Alien İsolation yapımcılarını ayaküstü alkışlamıştım o canlı grafik efektleri o canlı sesleri o yapay zekayı O Optimizasyonu görünce.
Abi adamlar oyun değil sanki Şaheser yapmışlar. Şimdiki oyun yapımcılarına ders olsun ama oyuncular da saçma salak şeylere yönelmeseler çok çok kaliteli şaheserler çıkacaktır ortaya eminim.

Bana göre oyun dünyası bu oyunla çağ atlattı ama değerini bilmiyorlar.

Küçücük çektiğim video vardı :)

stat counter