Oyun Kayıt Programlarımda Sorun Var Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Blondi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, oyunumu kaydetmek için video kayıt programları indirmiştim uzun süre önce, birisi camtasia diğeri bandicam. Fakat ikisindede beklediğim sonucu alamadım hatalarla karşılaştım, çözebileceğinizi umarak sorunumdan bahsetmek istiyorum. Bandicamla başliyim, oyun kayıt moduna geçiyorum lol isimli oyunuma tıklıyorum ve rec tuşuna basıyorum bastığımda rec tuşu birkaç kez yanıp sönüyor ve duruyor, dururkende 3 tane içinde oyunumdan anlık video olan dosya kaydediyor. Hatayı görsel olarak atmak gerekirse,

sorun 1.png

Tam pencere ile oyunumu çekmek istediğimde siyah olarak izliyorum yani normali çalışıyor fakat oyun kısmı bu şekilde.
İkinci olarak camtasia programıyla oyunu videoya almak istediğimde çekiyorum fakat oyunuma bastığım andan itibaren siyah ekran izliyorum. Tools kısmından options bölümünü ss atiyim,

sorun2.png

Windows 8.1 kullanıyorum

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen moderatör:

Blondi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, oyunumu kaydetmek için video kayıt programları indirmiştim uzun süre önce, birisi camtasia diğeri bandicam. Fakat ikisindede beklediğim sonucu alamadım hatalarla karşılaştım, çözebileceğinizi umarak sorunumdan bahsetmek istiyorum. Bandicamla başliyim, oyun kayıt moduna geçiyorum lol isimli oyunuma tıklıyorum ve rec tuşuna basıyorum bastığımda rec tuşu birkaç kez yanıp sönüyor ve duruyor, dururkende 3 tane içinde oyunumdan anlık video olan dosya kaydediyor. Hatayı görsel olarak atmak gerekirse,

Ekli dosyayı görüntüle 76215

Tam pencere ile oyunumu çekmek istediğimde siyah olarak izliyorum yani normali çalışıyor fakat oyun kısmı bu şekilde.
İkinci olarak camtasia programıyla oyunu videoya almak istediğimde çekiyorum fakat oyunuma bastığım andan itibaren siyah ekran izliyorum. Tools kısmından options bölümünü ss atiyim,

Ekli dosyayı görüntüle 76216

Windows 8.1 kullanıyorum

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar, bundan sonra 2 tane daha video kayıt programı denedim bunlar; OBS ve action!. Fakat bunlarda da oyun kayıt alma bölümünde sıkıntı oluştu kısacası çalışmadı. Sanırım bilgisayarda bununla ilgili genel bir sorun var. Oyun kayıt programları çalışmıyor ne yapmalıyım yardım edebilir misiniz?

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Merhaba,
Camtasia'daki .trec ayarını değiştirin. Ayrıca programlarda oyunu seçmenizden dolayı sıkıntı oluyor galiba, oyun dosyaları eksik vs. olabilir. Ben Camtasia'yı hem edit hem de record işlerim için kullanıyorum. Ayrıca bilgisayarınızın özelliklerini de paylaşabilir misiniz?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bir ara bende de öyle oluyordu Fraps kullanırken ayarlarından çözmüştüm sorunu siyah ekran izliyordum resmen bu tarz programlarda ayarlar çok önemli. Bu arada neden attığınız SS'lerin her yerini karaladınız?