Oyun iyi film kısımlarında takılma

Bu konuyu okuyanlar

Kadir.tk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba battlefield 1 oynarkej pyun cok iyi fpsler yüksek ama oyun dışı film kısımlarında fps değerleri hep 30 ve hafif kasmalar oluyor neden acaba ?

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
adobe flash player güncelle. driver booster indirip driverlarını güncelle. oyunu açmadan masaüstü öğelerini gizle ve açık uygulamaları görev yöneticisinden kapat.

Kadir.tk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaptım olmadı . Pc cok saglam oyunda yüksek fps ama oyunun film kısımlarına geçince fps 25 e kadar düşüyor . Gtx 1070 var bide ://

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Yaptım olmadı . Pc cok saglam oyunda yüksek fps ama oyunun film kısımlarına geçince fps 25 e kadar düşüyor . Gtx 1070 var bide ://
Nvidianin yeni guncellemelerini yap optimizasyon yaparak aç oyunu. Video kartı temelli bi sorun yaşıyorsun büyük ihtimal. Kasanın içini temizlemen ve video kartı varmı yok mu tespit etmen gerekiyor.
İyi forumlar :)

Kadir.tk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarı yeni topladım vatan computerden :) herşey sıfır . Driverlar güncel. Ve tamamen temiz kasa. Assasian credd origins bile full grafikte 0 kasma film kısımlarındada ama nedense calk of dutyde öle değil . Bide normal oyun grafigindeki videolarda hızlı ama oyun dısı filmler oldgnda yani hani canlı gerçek olan filmleri diyorum. Onlarda fos düşüyor .

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
valla bilemedim şimdi ya. google chrome güncel mi? hangi filmler kasıyor bide o var :D asdsa

Kadir.tk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hahahaha :)))) oyunun içindeeki gerçekçi videolar varya onlar. Oyun grafikli olanlar hızlı ama .oyun 190 fps videolu yetlere geçince 25 e kadar bile düşüyor