Oyun için kulak içi mi kulak üstü mü?

Bu konuyu okuyanlar

S1F1RB1R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Oyun için kulaklık alacam en fazla bütçe 80 lira. Bu bütçe ile en iyi oyun deneyimi için kulak içi mi kulak üstü mü? Ayrıca 80 lira bütçe ile kulaklık önerebilir misiniz?

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Oyun için kulaklık alacam en fazla bütçe 80 lira. Bu bütçe ile en iyi oyun deneyimi için kulak içi mi kulak üstü mü? Ayrıca 80 lira bütçe ile kulaklık önerebilir misiniz?
Dostum içini çok açmayacak belki fakat 80 tlye oyuncu kulaklığı bulamazsın ha diyorsan ki oyuncu kulaklığı kırmızı siyah renge boyanmış çalışmayan aletler çok var ve en fazla 80 tl gerçekten oyuncu kulaklığı bulamazsınız.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Dostum içini çok açmayacak belki fakat 80 tlye oyuncu kulaklığı bulamazsın ha diyorsan ki oyuncu kulaklığı kırmızı siyah renge boyanmış çalışmayan aletler çok var ve en fazla 80 tl gerçekten oyuncu kulaklığı bulamazsınız.
Evet kaliteli bir şey bulmaz ama en azından iş gören bir sürü rampage kulaklık var. Bu attığım link de bir örneği.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Evet kaliteli bir şey bulmaz ama en azından iş gören bir sürü rampage kulaklık var. Bu attığım link de bir örneği.
Evet haklısın 110 tlye bütçe çıktığında idarelik şeyler var fakat 80 tl maksimum için yaptım yorumu.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Hocam bende eskiden ttec marka kulak üstü kulaklık vardı. Hocam 2 ay kullandım. Sonra da 1 yerden koptu. Sonra da 7.5 TL'ye PowerWay kulak içi aldım. 2 haftada 1 yuvarlak şeyi gitti. Oyuncu şeyi için param yok. Samsung orijinal kulaklığını takmak istemiyorum resmen. Hocam benim önerim tabii kulak içidir. Sesleri daha detaylı aktarır.

S1F1RB1R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Evet haklısın 110 tlye bütçe çıktığında idarelik şeyler var fakat 80 tl maksimum için yaptım yorumu.
Ben turnuva oyuncusu filan değilim, o kadar yüksek şeylere de ihtiyacım yok. 50 TL'ye bir kulaklık kullanıyorum şuanda ama memnun değilim o kadar. Rampage'in 80 TL kulaklıkları var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun için her zaman kulak üstü daha iyidir.
Tamamdır teşekkürler bütçemi yükseltebilirsem alacağım.

sowngard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bence bütçeni biraz artır dostum yoksa memnun kalacağını sanmıyorum o fiyat aralığında bi kulaklıktan.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Ben turnuva oyuncusu filan değilim, o kadar yüksek şeylere de ihtiyacım yok. 50 TL'ye bir kulaklık kullanıyorum şuanda ama memnun değilim o kadar. Rampage'in 80 TL kulaklıkları var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır teşekkürler bütçemi yükseltebilirsem alacağım.
Maksimum 80 tl ye güzel kulaklık yok eğer 110-120 tlye çıkarırsan güzel şeyler var.

S1F1RB1R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bence bütçeni biraz artır dostum yoksa memnun kalacağını sanmıyorum o fiyat aralığında bi kulaklıktan.
Madem bütçemi attırmam gerekiyor tamamdır o zaman konu başlığını değiştiremiyorum ama bütçe 120 olsun önerilerinizi bekliyorum :)