OYUN arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ÖmerFrkY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben bir oyun arıyorum ama şöyle parasız güzel hoş bir oyun mmorpg ilgimi çekiyor amaçok tekrar etmeyen bir mmorpg oyunu bulabiliceğimden şüpheliyim. sadece mmorpg olmasına gerek te yok internetli internetiz steam üzerinden vs. güzel oyun bulamadım ben açıkcası. mmorpg de 3 5 sınıf değilde daha çok 15 civarı sıkılmayacağım bir şey istiyorum. genel olarak her türlü oyun önerebilirsiniz hiç canı sıkmıyacak bir oyun arıyorum özetle. yardımcı olanlar şimdiden teşekkür ediyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

PARASIZ OLMASINA DİKKAT LÜTFEN

Son düzenleme:

GGbilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bu devirde bedavaya küfür bile etmiyorlar sana tavsiyem kesinlikle kıy paraya bf1al sabah akşam oynuyorum efsane bir şey

GGbilal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E bilgisayar n e iş o zaman pubg al

GeBeRe_JaCkSoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kardeşim sistem özelliklerini yazar mısın? şuan ücretsiz birçok oyun var aklımda

ÖmerFrkY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
kardeşim sistem özelliklerini yazar mısın? şuan ücretsiz birçok oyun var aklımda
Aslına bakarsanız benim bilgisiyarım çok iyi değil leş bile denilebilir durumda ama yinede 8 sene dayandı
2GB. RAM
İŞLEMCİ: AMD Athlon(tm) II X2 250 Processör 3.00 Ghz
sistem türü : 64 bit
Ekran kartı: Nvidia GeForce 9500 GT

GeBeRe_JaCkSoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aslına bakarsanız benim bilgisiyarım çok iyi değil leş bile denilebilir durumda ama yinede 8 sene dayandı
2GB. RAM
İŞLEMCİ: AMD Athlon(tm) II X2 250 Processör 3.00 Ghz
sistem türü : 64 bit
Ekran kartı: Nvidia GeForce 9500 GT
-battle royale olabilir düşük ayarlarda 40 civarı FPS alırsınız
-mafiaII güzel bir oyun ama ücretli. eğer ücretsiz isterseniz internet kafelerde uygun fiyata (KORSAN) bir şekilde satılıyor. veyada bazı sitelerde üzretsiz oralardan indirebilirsiniz
-Left 4Dead yakın zamanda ücretsiz olacağının haberini aldım güzel oyun bunada bakabilirsiniz.
-Live For Speed ücretsiz güzel simülasyon, yarış oyunudur. hem online hem ofline, serbest gezi, yarış, eğitim ve benzeri içerikler mevcuttur bunada bakabilirsiniz.

ÖmerFrkY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Zula ve paladins çok güzel
var ztn zulayı sildim sıktı paladıns 130 saat mi ne oynamışım

-battle royale olabilir düşük ayarlarda 40 civarı FPS alırsınız
-mafiaII güzel bir oyun ama ücretli. eğer ücretsiz isterseniz internet kafelerde uygun fiyata (KORSAN) bir şekilde satılıyor. veyada bazı sitelerde üzretsiz oralardan indirebilirsiniz
-Left 4Dead yakın zamanda ücretsiz olacağının haberini aldım güzel oyun bunada bakabilirsiniz.
-Live For Speed ücretsiz güzel simülasyon, yarış oyunudur. hem online hem ofline, serbest gezi, yarış, eğitim ve benzeri içerikler mevcuttur bunada bakabilirsiniz.
anlıyorum teşekkürler bi bakarım

Son düzenleme:

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
fallout shelter tavsiye edebilirim int yokken durmadan bu oyunu oyunuyodum

MrSmoke94

Asistan
Reaksiyon puanı
21
şey sorucam ben ekran kartı aldım gtx 1050 ti marka msı 350 w güç kaynağım var ama 4 pinli ekran kartı ise 6 pin isiyo ben şimdi 6 pinli olan bir kablo alıp molex girişlerinemi taksam

hesap veririm 30 lvl nasılsa ölüyorum . hesaplarım yaşasın bari kostum vardı 4-5 tane . özelden yazarsın istediğin zaman

tmm indiriisem yazarım sana :D

Son düzenleme:

AhmetH02023

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
This war of mine. Online değil ama savaşın öteki yüzüne anlatıyor şahsen beni etkilemişti. steam'de paralı ama torrent de indirebilirsin.

SecReT_HeaVeN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
lole sakın başlama hala oynamadıysan en iyisini yaparsın en fazla 5 ay oyundan uzak kaldım bütün hayatını kötü etkiliyo + 5 - 6 gb oyunu yamalarla saçma sapan patchlerle batırdılar içine ettiler herkez aynı iğrenç oyunları önermiş bence Mortal Kombat 9 ve İnjustice 2 oynamalısın Marvel Spider man oynuyo şimdi herkez sen bilirsin yinede

Son düzenleme:

mrcan318

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Forsaken World client tabanlı MMORPG oyunlarında uzmanlaşmış Perfect World’ün çok uluslu geliştirme ekibi tarafından yaratılmış ilk 3D MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) oyunudur. Forsaken World 2010’un Ekim ayında yayınlandığından bu yana sunmuş olduğu benzersiz oyun deneyimi ile Dünya çapında popülerlik kazanmaya devam etemektedir.Ve şu anda Tekrardan Tükiye pazarına girmeye hazırlanıyor.Bu yolda tüm MMORPG severleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız saygılarımızla FORSAKEN WORLD TR...
Facebook adresimizden gerekli bilgi görüş ve önerilerinizi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Facebook adresimiz:https://www.facebook.com/ForsakenWorldTurkey/
Yönetim