Oynadığınız En İyi Oyun?

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Şuana kadar oynadığınız en iyi oyun neydi?

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bende başta Detroit olarak düşünüyordum ama A Way Out oynadıktan sonra fikrim değişti 6 saat civarı aralıksız oynadım çok beğendim.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Sanırım Gta vice city ve san andreas. İlköğretim zamanlarımda deli gibi oynardım. Okuldan gelir çantayı atar geçerdim bilgisayarın başına. Tabi artık sıkıldım. Özellikle son 5 6 senedir iyice bıraktım bilgisayarı, tamamen mobile yönlendim. Bilgisayarı sadece telefonu sıfırlamak, biriken fotoğraf & videoları yedeklemek gibi şeyler için kullanıyorum.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Oyunların oynandığı dönemde çok önemli :D
CoD 2, NFS Carbon ve Most Wanted'ı çok severim.
İlerleyen zamanlar da oynadığım Assasin's Creed Brotherhood ve The Witcher 3 de kesinlikle unutmayacağım yapımlar arasında.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
En iyi oyun demeyelim de genelde severek oynadığım oyunları yazayım ben size.

Need For Speed Mostwanted 2 ( 2012 yılında çıkmış olan oyun ) Her ne kadar kimse sevmese de araba yarışı olarak en çok zaman geçirdiğim bir oyun diyebilirim.

Mafia 2 genel anlamda en çok oynadığım oyun oldu kendisi. Çeşitli güzel modlarıyla birlikte bir kaç saat daha oynatıyordu kendini. Bu aralar oynamıyorum ama aklımda tekrardan hikaye moduna başlamak var. 2-3 kere bitirmiştim sanırım.

Black Desert Online ise MMORPG oyunlarını çok sevdiğim için sevdiğim bir abi tarafından önerilmesi üzerine indirimlerden 10₺'ye alıp denediğim ve daha sonra 500 saat oynama süresi kaydettiğim bir oyun. Dediğim kişi beraber oynayalım dediği için almıştım yoksa bilmiyorum böyle bir oyun olduğunu. Şuan ekran kartım pek iyi olmadığı için oynayamıyorum ama düşük ayarlarda 1080p şehir ve köy dışı 60 FPS sabit alıyorum ama her ne kadar 60 FPS olsa da düşük ayarda bu oyun oynanmıyor.

Euro Truck Simulator 2 oyunu ise gerçekten bir çekici kullanıyormuş gibi oynadığım en gerçekçi simulasyon oyunu oldu benim için. Resmen bir yere bile çekiciyi sürtsem anında tamirciye girip çekiciyi tamir ettirdiğimi bilirim. Yine gerçekçi olsun diye oyun içi dünyanın yolunu gidip motorun sağlık durumunun kötü olmasını bekleyene kadar tamir yaptırmazdım çok sevdiğim bir oyun :)

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Son zamanlarda en çok beğendiğim oyun A Way Out olsada geçmişte en çok severek oynadığım oyun San Andreas'ın Multiplayer moduydu. (SA:MP) Hırsız polis, WW3 sunucularında yüzlerce hatta binlerce saatimi harcadım ama oynadığım sunucu kapandıktan sonra daha girmedim. CS:GO da aynı şekilde fun sunucularında binlerce saatimi harcadım ama şuanlarda eski zevki vermiyor.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Mafia 2'yi oynarken oyunun ortalarında bilgisayarım bozulmuştu yarıda bırakmıştım :( Yeniden bir ara yükleyip oynamayı düşünüyorum.
Bence güzel olur, kısa bİr oyun (15 bölüm) ama eğelenceli ve hikayesi sarıcı, grafikleri idare edebilir fakat sistem gereksinimleri dusuk olduğu icin eski sistemlerde de oynayabilecek bir oyun.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
1.Profil Fotom
2.half lifetır=Mafia Seriside olabilir ikisinide eşit görüyorum bana göre yeri aynı ama duyguya göre her türlü half life koydum
3.Tlou serisi
4.GoW
5.Rdr2

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Half Life serisi, Counter Strike serisi, Halo serisi, Serious Sam serisi, Minecraft ve bu oyunlara benzer her oyunu severim. ?

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Bilgisayarımın açabildiği ve sevdiğim en iyi oyunlar.
1-Cs 1.6
2-Half-life
3-Transformıce

Reaksiyon puanı
4,101
Online oyunları katmasam. Batman Arkham Asylum ve Skyrim arasında gidiyorum.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Metro exodus.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Mount and Blade : Bannerlord

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Benim için çocukluğumun en iyi oyunu Winning Elevendır. Roberto Carlos için Real Madrid'i alıp forvete koyardık, her vurduğu gol olurdu. :D

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
win xp laptopum vardı çoook önceden şunları açıyordu
half life1
half life opposing force
half life blue shift
counter strike 1.0/1.3/1.4/1.5
counter strike condition zero
ve elbette counter strike source (2.5)
anılarımı hatırladım :)
hatta bunların birkısmı için cd rom satın almıştım

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Just Cause 2 der geçerim. Oyunun çıkış yılını baz alalım. İnanılmaz grafikleri var oyunun. O dönem de böyle grafikleri nasıl yapmışlar çok merak ediyorum. Helikopter yada uçak ile biraz havalandıktan sonra aşağı doğru baktığınız zaman ki o grafikler cidden muazzam. Şuan bir çok oyun da bu grafikler olmuyor. Örnek resim;

latest

qvwu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mass Effect 1,2,3
The Outer Worlds
Fallout NV
Dishonored
Thief
Stelaris
Spore