Yardım Otomatik Onarım Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Robt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün laptopu hiç açmadım önceki günler sorunsuz çalışıyordu bu sabah açtığımda otomatik onarım diye bisey çıktı ve ne denersem denim bir türlü laptop açılmıyor sıfırlamak da istemiyorum sorunun çözümünü bilen biri anlatabilirmi. Fotoğraf yukluyemiyorum hata veriyor ama her pc de aynı hata menüsü olduğu için internetden bakıp yardım edebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp Pavilion Laptop Bu Arada.

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
harddiski çıkmış olabilir, sistem dosyaları silinmiş olabilir, benim pcde hdd kablosu çıkınca böyle uyarı veriyordu taktım düzeldi sizi bilemem.

Robt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
harddiski çıkmış olabilir, sistem dosyaları silinmiş olabilir, benim pcde hdd kablosu çıkınca böyle uyarı veriyordu taktım düzeldi sizi bilemem.
Laptopun altını söküp kontrol mü etmeliyim yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlangıç Onarma

Başlangıç Onarma bilgisayarınızı onaramadı
BIlgisayarinizi onarmak üzere başka seçenekleri denemek için gelişmiş seçenekler dugmesine bilgisayarınızı kapatmak için bilgisayarı kapat dugmesine basın. Günlük dosyası: C:\WINDOWS\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt yazıyor

Son düzenleme:

MelihST324

Doçent
Reaksiyon puanı
131
format atmayı dene bi orada hddleri görürse sorun yok görüyosa sistem dosyaları silinmiştir.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Hocam temiz bir Windows 10 kurmayı deneyin bakın HDD görünüyor mu?

Robt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam temiz bir Windows 10 kurmayı deneyin bakın HDD görünüyor mu?
Diskler gözüküyor pc yi sifirlamayi denedim cmd den kodlar denedim tarama fln ne varsa denedim açılıyor ama ekran da aynı menü hep durduk yere bozulması kadar saçma bisey yok ya altını acicam laptopun biseyler oynamış olabilir.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Diskler gözüküyor pc yi sifirlamayi denedim cmd den kodlar denedim tarama fln ne varsa denedim açılıyor ama ekran da aynı menü hep durduk yere bozulması kadar saçma bisey yok ya altını acicam laptopun biseyler oynamış olabilir.
Servise yollayın.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
işletim sistemi bozulmuş olabilir
temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim