Oto 'fm Transmitter' Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
bkn1b5f3m6bit0z61.jpg

Arkadaşlar, uzun süredir bu aletten herhangi bir marka almayı planlıyordum.Yalnız ses kalitesinin nasıl olduğunu bilmediğim için almaya tereddüt ediyorum.Bu hafta Bim böyle bir ürün getiriyor.Velhasılkelam;

- Aramızda, aracında bu aletten olup kullanan var mı?
- Ses kalitesinden memnun mu?
- Şehir içine girildiğinde bazı zamanlar cızırtı yapıyormuş.Frekanslar yoğunlaştığından.Doğru mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :flowers:

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Sana tavsiyem, ALMA!

-Modaları geçti,
-Boş frekans bulamıyorsun, Türkiye'de sadece tek boş frekans var onunla uyumlu olması gerek.
-Ses kalitesi şehir içinde iyi değil, vericilerin ya da yüksek sinyal yayılan yerlerde kesiklik yapıyor.
-Hafızası kısıtlı.

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
piranha marka 4 gb hafızalı almıştım.Hiç memnun değilim.

Kumandasına 3 defa sıfır pil aldım çalışmıyor genelde.

Ayrıca 4gb hafızaya güüvenip aldık içine 700 şarkı attım.Alet kafayı yeedi.Bir şarkıdan diğerine geçmesi abatısız 1 dk sürüyor.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Markasını bilmediğim bir tane aldım. (1 GB) Gayet tabi Çin üretimi. En iyi çeken radyo frekansına ayarladım, radyonun sesi kesiliyor bu cihazdan çalıyor. (Tabi bu özellik oto teybinden geliyor.) Bu yüzden şehir içi olması hiç fark etmiyor. Geçişlerde biraz cızırtı oluyor. Ses kalitesi iyi. Kumandası 1 ay kadar gitti. En kötü tarafı karışık çalma yok.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kawai marka aldım. Dahili hafızalı olandan almadım özellikle. Usb girişli. Uzun bir zaman kullandım. En ufak bir sorun yaşamadım. Sesi gayet güzel çıkıyor. Şehir içi ya da şehir dışı kesilme ya da parazit olmadı bir kere. Cd çalar yoksa arabanda eğer, almanı tavsiye ederim.