Otg özelliği kazandırma

Bu konuyu okuyanlar

Anakonda00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar... Daha önce bimden çift taraflı (hem telefona hem de pcye takılan) Sandisk flash bellek almıştım telefona (GM discovery 2+) taktığımda sorunsuz okuyordu geçen gün AliExpressten Micro Drive markalı çift taraflı flash bellek aldım telefona taktığımda maalesef okumadı. Konuyla ilgili bir araştırma yaptığımda forum ve bloglarda yazılanlara göre GM markalı telefonlarda OTG özelliği bulunmadığından belleği okumuyor. Madem böyle bişey var neden Sandiski okuyordu da bunu lanet olası belleği okumuyor? Anladığım kadarıyla telefona OTG özelliği kazandırılarak bu sorun giderilebiliniyormuş fakat internetteki çoğu taktiği denememe rağmen olumlu bir sonuç alamadım. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşıp da halleden ya da bir önerisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Biraz uzun oldu umarım derdimi anlatabilmişimdir :) iyi forumlar...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çift taraflı USB'yi başka cihazda da denedin mi OTG özelliğinin olduunu bildğin bir telefonda?

Anakonda00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazmayı unutmuşum. Evet denedim Samsung telefonlarda sorunsuz okuyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çift taraflı USB'yi başka cihazda da denedin mi OTG özelliğinin olduunu bildğin bir telefonda?
Hocam yazmadınız bişey

Son düzenleme: