osman kavalaya yapılan işkence

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
evet bu artık resmi bir işkencedir, osman kavala ona kin duyan siyasilerin isteği ile içeride tutulmak istenip zulüm yapılmaktadır

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Siyasilere nerden bağladın konuyu ? Erdoğan tahliye sonrası açıklama bile yapmadı daha.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Siyasilere nerden bağladın konuyu ? Erdoğan tahliye sonrası açıklama bile yapmadı daha.
Başka izahati yok

Bin güne yakın boşa içerde tutulup sonra tekrar gözaltına alınmasının başka izahati yok

Hukuksuzluk adaletsizlik

1000 güne yakın içerde tutulup dosyadan beraat ettikten sonra hemen başka bir dosya çıkartıp tekrar gözaltına alınması hukuksuzluktur, zulümdür eziyettir, eziyette bir suçtur

Son düzenleme:

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Bir millet düşünün ki;Sırf iktidarı sevmediğinden ona düşman olup ve darbe yapmaya çalışanları destekliyorlar.Ben bunlara Türk diyemem.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Bir millet düşünün ki;Sırf iktidarı sevmediğinden ona düşman olup ve darbe yapmaya çalışanları destekliyorlar.Ben bunlara Türk diyemem.
osman kavala hepsinden aklandı,gezinin ana finansörüymüş işte hükümeti devirmeye çalışıyormuş falan saçma sapan iddialardan aklandı

şimdi yine saçma bir iddia ile içeri alındı

ayrıca türk olmak değil, insan olmak önemli ilk önce

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
osman kavala hepsinden aklandı,gezinin ana finansörüymüş işte hükümeti devirmeye çalışıyormuş falan saçma sapan iddialardan aklandı
şimdi yine saçma bir iddia ile içeri alındı

Kimse niye sana ya da bana böyle bir iddiada bulunmadı Sarda?
Üstelik bu karanlık adamı aklayan hakimler hakkında da soruşturma açıldı.
"Ben akladım, oldu bitti" ile olmuyor bu işler yeğenim.
Sen Soros denen uluslararası bir para teröristinin fonladığı vakıfta çalışacaksın, ülkeyi tam 150 milyar dolar zarara sokan gezi vandalizmine fon sağlayacaksın, sonra da pir-ü pak her şeyden sıyıracaksın, öyle mi?
İşte öyle bir dünya yok cancağızım. :)

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Kimse niye sana ya da bana böyle bir iddiada bulunmadı Sarda?
Üstelik bu karanlık adamı aklayan hakimler hakkında da soruşturma açıldı.
"Ben akladım, oldu bitti" ile olmuyor bu işler yeğenim.
Sen Soros denen uluslararası bir para teröristinin fonladığı vakıfta çalışacaksın, ülkeyi tam 150 milyar dolar zarara sokan gezi vandalizmine fon sağlayacaksın, sonra da pir-ü pak her şeyden sıyıracaksın, öyle mi?
İşte öyle bir dünya yok cancağızım. :)
ezberletilenleri okuyorsun yok soros para teröristiymiş,yok gezi vandalizmiymiş

ohooo sen geziye vandalizm diyorsan daha sana fransadaki sarı yelekliler eylemini göstersek herhalde komple terörist ilan edersin herkesi

gezi eylemleri ülkenin akıdır

o zamanın cumhurbaşkanı gül bile bundan gurur duyduğunu belirtir

madem o vakıfta çalıştı diye suçlu oluyor o zaman yıllarca mecliste fetöyü öven milletvekilleri neden aklanıyorda dokunulmuyor ?

cevap basit yemiyorda ondan

neymiş gezi ülkeyi 150 milyar zarara sokmuş,

akp hükümeti ülkemizi 500 milyar dolar borca soktu zarar ettirdi sen önce ona sesini çıkart

Son düzenleme: