Oscar Cardozo Trabzonspor'da!

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor, Benfica'nın Paraguaylı golcüsü Oscar Cardozo için görüşmelere başladığını borsaya bildirdi.

cardozo3_3QJFQ.jpg

Cardozo, geçtiğimiz sezonun başında hem Fenerbahçe, hem de Trabzonspor için gündeme gelmiş, fakat Benfica'da kalmıştı.

Ayrıca Bordo-mavili kulüp, Karabüksporlu İshak Doğan ve bonservisi elinde olan Fatih Atik'le de görüşmelere başlandığını açıkladı.

KAYNAK

[video=youtube;oxbT6s50tVU]http://www.youtube.com/watch?v=oxbT6s50tVU[/video]

Trabzonspor'un sözleşme imzalamak için kente beklediği Paraguaylı golcü Oscar Cardozo, Benfica'ya veda etti.

SLB_Futebol_Cardozo_saida_4Agosto2014_V.jpg

Benfica'nın resmi internet sitesine konuşan 31 yaşındaki golcünün Benfica'dan ayrıldığı ve Trabzonspor'a gideceği belirtildi.

Cardozo ise yaptığı veda konuşmasında, "Beklentilerimiz aşıldı, birçok hedefi gerçekleştirdik bunlar istediğim şeylerdi. Tanrı'ya şükürler olsun ki, çok gol attım ve Benfica ile kupalar kazandım. Avrupa Ligi'ni kazanamadık fakat finale gelmeyi başardık" dedi.

Benfica kariyerinde 336 maça çıkan ve 198 gole imza atan tecrübeli forvet, "Bu kadar çok gol atmayı ve birçok rekorla Benfica'nın tarihine geçmeyi beklemiyordum fakat Avrupa'nın bu büyük kulübünün bir parçası olmaktan dolayı mutluyum" ifadelerini kullandı.

Attığı en güzel gol hakkında da konuşan Cardozo, "Attığım en güzel gol, bilmiyorum, belki Sporting'e attığımdır. Üç kupa kazandığımız bu yılın, en iyi anlar olduğunun altını çizebilirim. Asla unutmayacağım bir yıldı" dedi.

Benfica'yı her zaman takip edeceğini dile getiren 31 yaşındaki golcü, "Türkiye, bir Benfica ve Paraguay taraftarı daha kazandı" diye konuştu.

Benfica'ya minnettar olduğunu belirten Cardozo, "Bana her zaman sevgi gösteren ve destek veren başkana, insanlara ve Lisbon şehrine teşekkür etmek istiyorum. Her zaman kalbimde kalacaksınız" diye görüş bildirdi.

KAYNAK

Cardozo'nun bonservisi ne kadar?

Trabzonspor Oscar Cardozo transferi için Benfica Kulübüne ödenecek rakamı Kap'a bildridi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Profesyonel futbolcu Oscar Rene Cardozo'nun kulübümüze transferi konusunda, SL Benfica ile anlaşma sağlanmıştır.Anlaşmaya göre; SL Benfica'ya transfer bedeli olarak 5.000.000.-EUR ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

LİG TV

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sen tut Fenerbahçe'ye gelme. şimdi Trabzon'a. :)

snnsmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harika transfer
Helal olsun
Fenere de güzel kapak oldu

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Harika transfer
Helal olsun
Fenere de güzel kapak oldu

fener emenikeyi tercih ettiği için almak istemedi. daha doğrusu ersun yanalın tercihine takıldı.
gol vuruş özelliği olan, ama oyunculuk, hız sürat vb. özellikleri bulunmayan tipik bir tanju-jardel karışımı oyuncu.
fenere kapak olacak bir durum yok yani.
ezcümle, fenerin tercih etmediği bir oyuncuyu aldınız,
aga! :yes:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Görüşmelere başladığımız oyuncu Oscar Cardozo'nun sağlık kontrolü sorunsuz tamamlanmıştır. - Trabzonspor Kulübü @ trabzonspor

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor'un sözleşme imzalamak için kente beklediği Paraguaylı golcü Oscar Cardozo, Benfica'ya veda etti.

SLB_Futebol_Cardozo_saida_4Agosto2014_V.jpg

Benfica'nın resmi internet sitesine konuşan 31 yaşındaki golcünün Benfica'dan ayrıldığı ve Trabzonspor'a gideceği belirtildi.

Cardozo ise yaptığı veda konuşmasında, "Beklentilerimiz aşıldı, birçok hedefi gerçekleştirdik bunlar istediğim şeylerdi. Tanrı'ya şükürler olsun ki, çok gol attım ve Benfica ile kupalar kazandım. Avrupa Ligi'ni kazanamadık fakat finale gelmeyi başardık" dedi.

Benfica kariyerinde 336 maça çıkan ve 198 gole imza atan tecrübeli forvet, "Bu kadar çok gol atmayı ve birçok rekorla Benfica'nın tarihine geçmeyi beklemiyordum fakat Avrupa'nın bu büyük kulübünün bir parçası olmaktan dolayı mutluyum" ifadelerini kullandı.

Attığı en güzel gol hakkında da konuşan Cardozo, "Attığım en güzel gol, bilmiyorum, belki Sporting'e attığımdır. Üç kupa kazandığımız bu yılın, en iyi anlar olduğunun altını çizebilirim. Asla unutmayacağım bir yıldı" dedi.

Benfica'yı her zaman takip edeceğini dile getiren 31 yaşındaki golcü, "Türkiye, bir Benfica ve Paraguay taraftarı daha kazandı" diye konuştu.

Benfica'ya minnettar olduğunu belirten Cardozo, "Bana her zaman sevgi gösteren ve destek veren başkana, insanlara ve Lisbon şehrine teşekkür etmek istiyorum. Her zaman kalbimde kalacaksınız" diye görüş bildirdi.

KAYNAK

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İnşallah Malouda gibi hayal kırıklığına uğratmaz bizi. Takımımıza gerçekten faydalı olur.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Tüm trabzonspor camiasına hayırlı olsun. Bursasporlu olmama rağmen böyle futbolcuları süper ligde görmek ve ligin kalitesinin artması beni gerçekten mutlu ediyor. Tekrar hayırlı olsun

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler TS. Bence çok yararlı olcaktır Trabzona

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ulkemizin futboluna renk katacagindan eminim umarim guzel isler yapar. Trabzonsporu asagilamak gibi bir niyetim yok da Benfica'dan sonra Trabzonsporda top oynayinca insan spor arabadan inip faytona binmis gibi hisseder. Umarim bu dedigim teoride kalirda pek kaliteli isler yapar [emoji1]

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Cardozoyu kadrosuna katmak isteyen fenerbahçe Trabzonspor'u satın aldı... :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor, Oscar Cardozo'yu renklerine bağladığını resmen açıkladı. Bordo-mavili ekip, resmi sitenin açılış sayfasında golcü oyuncunun resmi yer alırken,"Oscar goes to Trabzonspor (Oscar Trabzonspor'un)" ifadesini kullandı. LİG TV

05_08_2014-7P4B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oscar Cardozo bu akşam 21:00 ile 22:00 saatleri arasında Trabzon'da olacak. Trabzonspor Kulübü @ Trabzonspor

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Cardozo'nun bonservisi ne kadar?

Trabzonspor Oscar Cardozo transferi için Benfica Kulübüne ödenecek rakamı Kap'a bildridi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Profesyonel futbolcu Oscar Rene Cardozo'nun kulübümüze transferi konusunda, SL Benfica ile anlaşma sağlanmıştır.Anlaşmaya göre; SL Benfica'ya transfer bedeli olarak 5.000.000.-EUR ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

LİG TV

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Trabzonspor'un yeni transferi Oscar Cardozo, Trabzon'a geldi.

Paraguaylı golcüyü taşıyan uçağın havalimanına inmesiyle beraber, alanda bekleyen yüzlerce Bordo-mavili taraftar büyük coşku yaşadı.

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile beraber uçaktan inen Cardozo, kendisine bekleyen coşkulu kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Benfica'dan transfer edilen 32 yaşındaki golcü oyuncu, Bordo-mavili formayı giydi ve taraftarlar tarafından omuzlara alındı. NTV Spor

cardozo4_ZIDGW.jpg

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
SL Benfica kulübünden transfer edilen Oscar Rene Cardozo Marin ile 3(Üç) futbol sezonu için anlaşma sağlanmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya;

Her bir futbol sezonu için 2.500.000.-EUR garanti ücret ve 12.000.-EUR maçbaşı ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. KAP

cardozo600_EJYPM.jpg