Orta düzey yağ yakma - kas beslenme prog.

Bu konuyu okuyanlar

TedRED

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Merhabalar.
Kendime görr bir beslenme programı bulamıyorum.
Bana öyle çok zorlamayan bir program gösterebilirmisiniz.
Genelde salona akşam 20.30 gibi giderim.Oğünlerde tavuk yiyebileceğimden pek emin değilim onun yerine başka birşey önerebilirmisiniz ?

Simdiden tesekkurler.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Bu gibi konuları forumda aramak yerine, Diyetisyen doktora ve Fitness hocasına giderek kendine program çıkarman daha doğru olur.

Sadece birine de değil, ikisine de git, diyetisten sana bir beslenme programı çıkarır, fitness hocan çalışma programı çıkarır.

Önce fitness hocana git, çünkü diyetisyenin vücut endeksine ve çalışma programına göre beslenme düzenini ayarlayacaktır.

TedRED

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bu gibi konuları forumda aramak yerine, Diyetisyen doktora ve Fitness hocasına giderek kendine program çıkarman daha doğru olur.

Sadece birine de değil, ikisine de git, diyetisten sana bir beslenme programı çıkarır, fitness hocan çalışma programı çıkarır.

Önce fitness hocana git, çünkü diyetisyenin vücut endeksine ve çalışma programına göre beslenme düzenini ayarlayacaktır.
Anladım teşekkürler.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Beslenme proğramı nedir ya bunlar geçtiğimiz asırlarda kaldı herhangi bir sağlık sorunun olmadığı sürece tek yapman gereken kalori ve makro takibi yapmaktır.Youtubede ağırsağlam beslenme yazarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.Beslenme ile ilgili herşey için de alternatif tarifler için de fit yemek youtube hesabını takip edebilirsin.Bu 2 kanalda ben aradığım herşeyi buldum zaten ülkemizde öyle çok kaliteli fazla spor ve yemek kanalı yok ne yazıkki.