Orijinal ürünü nasıl anlarım fotosunu atıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Burhan51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni bir samsung orjinal adaptör aldım fakat üzerinde made in china yazıyor orjinal olup olmadığını nasıl anlarım fotoğraftaki ürün

Ekli dosyalar

• 152935549476819077028.jpg
    152935549476819077028.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 710

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Yeni bir samsung orjinal adaptör aldım fakat üzerinde made in china yazıyor orjinal olup olmadığını nasıl anlarım fotoğraftaki ürün
Made in china yazması bi sorun olmaz zaten çoğu ürün çindeki fabrikalarda üretiliyor. Ucuz Çin malları bozuk çıkabilir gerisi sağlamdır zaten Samsung un orjinal ürünü.. Ampere diye bi uygulama var onu indirip ne kadar hızlı sarj ettiğine bakabilirsiniz

Burhan51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Made in china yazması bi sorun olmaz zaten çoğu ürün çindeki fabrikalarda üretiliyor. Ucuz Çin malları bozuk çıkabilir gerisi sağlamdır zaten Samsung un orjinal ürünü.. Ampere diye bi uygulama var onu indirip ne kadar hızlı sarj ettiğine bakabilirsiniz

Son düzenleme:

EnginÇolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kardeşim orjinal ürünlerde o kadar uyarı yok sahte gibi duruyor.

Burhan51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yani orjinal ürün mü değil mi

Burhan51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anladım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Orjinal mi yoksa değil mi anlamadım

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben de baktım bende de yazıyor, bu arada teknolojik ürünlerin %85 i falan zaten çinde üretilir, mesela iphonelerde designed in california yazıyor ama çinde üretiliyo.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani o adaptör büyük ihtimal orjinal

Son düzenleme: