Orijinal bir proje nasıl hayata geçirilir?

Bu konuyu okuyanlar

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba zaytung kalitesinde ama tamamen farklı kendi bulduğum bir konseptte bir instagram twiter face sayfası açıp internet sitesi kurmak duruma göre kısa yol uygulamasını da yapıcam acaba bunlar bana ne kadara mal olur ve tutma ihtimali nelere bağlı? teşekkürler...

Reaksiyon puanı
142
Host+domain gerekli. En fazla 200 tl. Turhost öneririm. Wordpress blog açman daha iyi olur. İhtimal derken, sitene konu girip paylaşmazsan gelişmez.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Host+domain gerekli. En fazla 200 tl. Turhost öneririm. Wordpress blog açman daha iyi olur. İhtimal derken, sitene konu girip paylaşmazsan gelişmez.
site dışında internet sayfasında instragram twiter gibi yerlerde paylaşımlarımı nasıl öne çıkaracağım?

Reaksiyon puanı
142
Paylaşarak :D
Sitendeki yazıları paylaşacaksın. İlgi duyan gelir zaten. Reklam yapmana gerek yok. Çok gelişirsen ve ihtiyaç duyarsan Google AdWords'e başvurursun. Kötü, yanlış bir şey yapmadıktan sonra gelişir zaten. Sakın hemen adsenseye başvurmak gibi bir hata yapma. Ben sitelerimde konuyu açtıktan sonra twitterden yayınlıyorum. İsteyen gelir, istemeyen gelmez. Bir işi hobi amaçlı yap, kazanç amaçlı değil.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Paylaşarak :D
Sitendeki yazıları paylaşacaksın. İlgi duyan gelir zaten. Reklam yapmana gerek yok. Çok gelişirsen ve ihtiyaç duyarsan Google AdWords'e başvurursun. Kötü, yanlış bir şey yapmadıktan sonra gelişir zaten. Sakın hemen adsenseye başvurmak gibi bir hata yapma. Ben sitelerimde konuyu açtıktan sonra twitterden yayınlıyorum. İsteyen gelir, istemeyen gelmez. Bir işi hobi amaçlı yap, kazanç amaçlı değil.
paylaşacağım ama herkes görebilecek mi? nerelerde görülecek onu bilmiyorum?

Reaksiyon puanı
142
Sen paylaşacaksın, seni takip edenler ve profiline girenler görecek. Öncelik olarak twitter hesabı aç. Hesabının adını SiteAdı.Com eklinde yap. Profilini ayarla. Milleti takip et. Onlarda seni takip edecektir.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sen paylaşacaksın, seni takip edenler ve profiline girenler görecek. Öncelik olarak twitter hesabı aç. Hesabının adını SiteAdı.Com eklinde yap. Profilini ayarla. Milleti takip et. Onlarda seni takip edecektir.
peki sitenin sayfanın en iyi ihtimalle tutması için iyiyse tabi kaç ay gerekiyor?

Reaksiyon puanı
142
1 sene. Düzenli içerik gir. Örn. günde 1 makale ve bu makaleleri açtığın her sosyal ağda paylaş. Özel atarak sana sosyal ağlarımı yolluyorum.

oxex6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1 sene. Düzenli içerik gir. Örn. günde 1 makale ve bu makaleleri açtığın her sosyal ağda paylaş. Özel atarak sana sosyal ağlarımı yolluyorum.
peki quizup ın soru botunu kendi bilgi yarışması uygulamamda kullanmam sorun olur mu? ios un uygulamama reject vermesi için ne kadar benzemeli?