Origin'deki Bu Saçma Pop-Up Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Aşağıdaki resim senelerdir kullandığım Origin'imde çıkmaya başlayan reklamlardan. Nedir bu olay? Bilgisayarımda virüs mü var ? Defalarca tarama yapmama ve Origin'i kaldır kur yapmama rağmen düzelmiyor. Origin sayfasına ulaşamıyorum!

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    877 KB · Görüntüleme: 790

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Pc de virüs var. Başka pc den açın bakın aynısı oluyormu ve kendi pcnize format atın

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Pc de virüs var. Başka pc den açın bakın aynısı oluyormu ve kendi pcnize format atın
Teşekkürler, deneyeceğim. Virüs olduğunu varsayarsak format atmadan bu işlemi halledemez miyiz? Zira C diskimde tekrar kurmakla veya yedeklemesi ile uğraşamayacağım kadar program ve oyun var.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Anti malvare ve hitman ikilisini sırasıyla kurun ve temizleyin sonra bi anti virüs kurun ve tam tarama yapın sonra kontrol edin büyük ihtimal yakalar

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Anti malvare ve hitman ikilisini sırasıyla kurun ve temizleyin sonra bi anti virüs kurun ve tam tarama yapın sonra kontrol edin büyük ihtimal yakalar

Şu an indiriyorum, deneyip sonucu yazacağım. Teşekkürler.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Combofix programını öneririm, win10'da çalıştırılmamaktadır yalnız önce ki sürümlerde kullanabilirsiniz veya @mazruf' un önerdiği gibi AdwCleaner'i kullanabilirsiniz

Combofix : Download Combofix for Free | COMBOFIX

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

Denedim, ama bu mu düzeltti bilemiyorum. Anti-Malware ile kullandım.

Düzeldi! Çok teşekkürler.

Combofix programını öneririm, win10'da çalıştırılmamaktadır yalnız önce ki sürümlerde kullanabilirsiniz veya @mazruf' un önerdiği gibi AdwCleaner'i kullanabilirsiniz

Combofix : Download Combofix for Free | COMBOFIX

Düzeldi! Çok teşekkürler. Anti-Malware kullandım.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
malwarebytes ve hitman bunu kesinlikle kaldırmayın gerekirse kasarsa kapatın haftada bir açın ayda bir açın av olarak comodo free sunuyor başarılı bunlar dursun pc de fazla kasmaz

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
malwarebytes ve hitman bunu kesinlikle kaldırmayın gerekirse kasarsa kapatın haftada bir açın ayda bir açın av olarak comodo free sunuyor başarılı bunlar dursun pc de fazla kasmaz

Teşekkürler, ama deneme sürümü fullün bitmesine bilmem kaç gün kaldı diyor? Satın alayım mı crackli mi kullanayım?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Teşekkürler, ama deneme sürümü fullün bitmesine bilmem kaç gün kaldı diyor? Satın alayım mı crackli mi kullanayım?

Şimdi bu soruya benim cevabım satınalma yönünde olur ama kararı siz verin trial resetleme vs değişik şekilde kullananlar da var :)

Ama şimdi sorun çözüldüyse comodo ücretsiz olarak internet security sunuyor oda başarılı

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Şimdi bu soruya benim cevabım satınalma yönünde olur ama kararı siz verin trial resetleme vs değişik şekilde kullananlar da var :)

Ama şimdi sorun çözüldüyse comodo ücretsiz olarak internet security sunuyor oda başarılı

Açıkçası destek olmak istediğim uygulamaları satın alıyorum. Kullanayım bir süre bilgisayarımı korursa üç beş kuruşun önemi yok. :)

İlk Adwcleaner, olmazsa Malwarebytes anti malware.

Malwarebytes ile çözdüm problemi galiba. :) Teşekkürler.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Açıkçası destek olmak istediğim uygulamaları satın alıyorum. Kullanayım bir süre bilgisayarımı korursa üç beş kuruşun önemi yok. :)

Malwarebytes ile çözdüm problemi galiba. :) Teşekkürler.

o zaman kesinlikle alın ben senelerdir kullanıyorum antivirüslerin kaçırdıklarını yakalamadabirebir

Son mesajlar