Origin Türk Lirası Cinsinden Oyun Fiyatlandırmaya Başladı!

Bu konuyu okuyanlar

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
2011 yılından bu yana Electronic Arts'ın oyun platformu Origin, bu güne kadar Türkiye'de euro üzerinden oyun satışı yaparken artık Türk Lirası üzerinden oyun fiyatlandırmasına başladı. Fiyatlar diğer oyun platformlarındaki aynı düzeyde. Origindeki bazı güncel oyun fiyatları :

1614501977547.png

EA Play ve EA Play Pro'nun fiyatları ise şöyle :

1614502125701.png

Çok daha önceden olması gereken bir durumdu bana kalırsa, EA geç bile kaldı. Türk oyuncuları kazanmak istiyorlarsa Origin'in de Türkçeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
EA oyunlarını sevmem ve oynamam. Korktuğum şey Codemasters'ı geçtiğimiz haftalarda satın almışlardı. Umarım Steam'deki Formula 1 serisinin fiyatlandırması aynı şekilde devam eder. Yoksa EA fiyatlandırmayı kendi oyunları gibi yaparsa almak hayal olur.

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
EA oyunlarını sevmem ve oynamam. Korktuğum şey Codemasters'ı geçtiğimiz haftalarda satın almışlardı. Umarım Steam'deki Formula 1 serisinin fiyatlandırması aynı şekilde devam eder. Yoksa EA fiyatlandırmayı kendi oyunları gibi yaparsa almak hayal olur.
Çok haklısınız, Formula 1 serisi steam'de çok uygun fiyatlara satılıyor. EA'in böyle bi hamle yapacağını sanmıyorum şahsen, çok fazla oyuncu kaybı yaşarlar.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Ne güzel 90 TL'den DLC'li versiyonunu ön sipariş verirdim. Şu anda hayal gibi duruyor.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
2011 yılından bu yana Electronic Arts'ın oyun platformu Origin, bu güne kadar Türkiye'de euro üzerinden oyun satışı yaparken artık Türk Lirası üzerinden oyun fiyatlandırmasına başladı. Fiyatlar diğer oyun platformlarındaki aynı düzeyde. Origindeki bazı güncel oyun fiyatları :

Ekli dosyayı görüntüle 141345

Ekli dosyayı görüntüle 141346

Çok daha önceden olması gereken bir durumdu bana kalırsa, EA geç bile kaldı. Türk oyuncuları kazanmak istiyorlarsa Origin'in de Türkçeleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Türk parasına göre çevirdikten sonra oyunlar ucuzladıysa Türk oyuncuları için gerçekten güzel bir haber.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Türk lirasına göre olacaksa fiyatları iyi bir şey bence. Fiyatları çok yüksekti çünkü.
Kimse FIFA21'e 400-500 TL falan vermek istemez.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572

Ekli dosyayı görüntüle 141345

Ekli dosyayı görüntüle 141346

ea pro 120 tl oha euro ile satılınca sanki daha ucuzdu
evet baktım arkadaşlar
ea play pro 15 dolarlık aylık=111 tl
burada arkadaşlar 9 tl ekstra koymuşlar hain ea
şu ea play pro steame gelsin artıkda ucuza fifa fena ı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk lirasına göre olacaksa fiyatları iyi bir şey bence. Fiyatları çok yüksekti çünkü.
Kimse FIFA21'e 400-500 TL falan vermek istemez.
fifa 21 420 tl originde
steamde indirim bekle 170 tl ye al