Organize İşler'in devam filmi geliyor

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Yılmaz Erdoğan, 2005 yılında vizyona giren ve 2 milyon 619 gişeyle dikkat çeken Organize İşler'in devam filminin çekileceği müjdesini verdi.

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu, Yılmaz Erdoğan sevenlerine müjdeyi verdi.

2 milyon 619 bin gişe ile Türkiye'nin en çok izlenen filmleri arasına giren Organize İşler'in devam filminin çekileceğinin müjdesini veren Eyüboğlu, Demet Akbağ'ın da bu habere çok sevindiğini aktardı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı Organize İşler filmi, dev kadrosuyla dikkat çekmişti. Filmde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Tolga Çevik, Ersin Korkut, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Özgü Namal, Ebru Akel ve Berrak Tüzünataç gibi isimler rol almıştı.

Eyüboğlu, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan'la olan diyalogunu şöyle anlattı:

Ali’ce’yi takip edenler bilir, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmini tek geçtiğimi…

21 Aralık 2016 tarihli yazımın başlığı “Erdoğan, Organize İşler’in devamını çekmeli”ydi…

Demet Akbağ’ın Beşiktaş Kültür Merkezi’nde (BKM) sahnelediği “Bir Demet Muhabbet”i izlemeye gelenler arasında Yılmaz Erdoğan da vardı.

Akbağ, barkovizyondan mini bir bölüm gösterdiği “Organize İşler” filmiyle ilgili, “İstanbul’u da bu film sayesinde gördük. Yalan mı? 50 kere seyrettiğim halde bu filmi televizyonda görünce oturup yine izlerim” dedikten sonra seyircilere sordu:

“Çok güzel film değil miydi?”

Akbağ’ı izlemeye gelenlerden alkış tufanı kopunca, “Organize İşler”in devamının çekilmesini isteyen biri olarak fırsatı kaçırmadım.

“Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” dercesine, niye devamı gelmiyor dedim Akbağ’a…

O da, “Hazır kendisi buradayken sor” diyerek topu Erdoğan’a attı… Erdoğan’dan gelen yanıt, “Organize İşler” filmini sevenler için müjde gibiydi:

“Var, var, bir planım var… Pazar günü matinede açıklayacaktım… Yoksa basından önce sana söylemek isterdim.”

Bunun üzerine Akbağ, “Ay Yılmaz çok sevindim” dedi.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Çok güzel haber. Gerçekten inanılmaz bir filmdi. Diyaloglar, oyuncular. Efsane bir film. İnşallah 2.si de ilki kadar güzel olur.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Şimdi sizin aklınızda 2 soru var! 1 dayak nedir? 2 nasıl atılır? :D efsaneydi bence 2. si olmalı

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Heyecan ve özlemle beklemekteyiz...

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Arif ve 216 da geliyormuş 2 efsane iyi olucak gibi :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kadro korunursa harika olacağına şüphe yok

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Güzel çok güzel

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Standart BKM oyuncuları oynamıştı zaten. Kadro aynı kalır. Sıkıntı olacağını sanmam.

Son mesajlar