ORAL-B Pilli Diş Fırçası İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,749
Öncelikle Merhabalar;

ORAL-B EXPERT Pilli Diş Fırçası incelemesine hoş geldiniz.

Şimdi fırçamızın incelemesine geçelim.

Öncelikle tabii ki de rahatlık ve hassasiyet konusuna geleceksiniz. Şunu baştan söylemeliyim ki, bu diş fırçası diş ve diş eti hassasiyeti olan insanlar için ne yazık ki uygun değil. İnternetteki yorumlara ve benim 2 yıllık tecrübeme göre diş eti hassasiyeti olan insanlar tarafından beğenilmiyor. Şimdi normal kullanımdan bahsedeyim. Normal kullanımda diş fırçamız için 2 uyumlu başlık sunuluyor. Birisi Cross Action Birisi kendi üstünde gelen, diğeri ise Floss Actionisimli başlık. Rahatlık konusuna gelirsek, bu kişiden kişiye değişiyor. Ama benim deneyimim, üstündeki gelen başlığın daha rahat olduğunu söylüyor. Çünkü Floss Action lastikli bir yapıya ve sert kıllara sahip, üstündeki(Floss Action) ise daha yumuşak kıllara sahip ve üzerinde lastik barındırmıyor.
62C6B3BA-5B54-4A62-81EA-4A4004D86686.jpeg

Diş fırçasını pilli tercih etmemdeki sebep ise, pillinin daha uzun ömürlü olacağını düşünmem.

Ancak cihaza düzenli olarak bir bakım yapmazsanız, bir süre sonra diş fırçası kendi kendine durmaya başlıyor ve bir süre sonra tıkanıyor. Diş fırçamızın yaklaşık 99₺ gibi bir fiyatı var. Fakat 30-40₺ daha verip şarjlı versiyonunu satın alabilirsiniz.

Evet, incelememizin sonuna geldik, bir sonraki incelememizde görüşmek üzere sayın SDN Forum takipçileri.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Ben onu kullandım. Güzel temizliyor ve rahat.