Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
haklısın arkadaşım.

Arkadaşlar Optimus Black in camı gorilla glass mı acaba yoksa başka bişi mi(sivri uçlu cisimlerle kolaylıkla çizilir mi acaba ?)

optimus black'in camı gorilla glass değil arkadaşım... sivri uçlu bir cisimle kolayca çizilmez de zorlarsan çizilir sanırım :)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
optimus kullanmayan bilmeyen adamlar basmış oyu "memnun değilim"e :D

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

alalı 1 ay oldu çizik yok :) en iyi şekilde muhafaza etmeye çalışıyorum kolay kolay çizilmez gibi :) parmak izlerini silmekle telefonumu okşuyormuş hissine kapılıdğım için ekranda parmak izleri dert değil :D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Optimus Black in camı gorilla glass mı acaba yoksa başka bişi mi(sivri uçlu cisimlerle kolaylıkla çizilir mi acaba ?)

ekran gorilla glass değil angel75 arkadaşın dediği gibi. fakat ben yaklaşık 3 hafta cebimde taşıdım herhangi bir koruma bandı olmadan. hiçbir çizik meydana gelmedi. sen yinede kısa zaman içerisinde koruma bandı kullanımına geç. bir çok aksesuarcı da mevcut.
çizilirse ağlarsın sonra. :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
tamam malzeme kalitesi önemli eyvallah. sağolsun lg'de kalite konusunda güven veriyor. sağlam ürünler yapıyor ve optimus black'te bunlardan bir tanesi. ama bu çizilmei kırılma olayı biraz da kullanıcıya bağlı. sen cebinde anahtar, bozuk para vs. varken smartphone'u o cebine koyarsan, üstüne oturursan, sağa sola çarparsan cihaz ne yapsın. dikkatli kullanacaksın arkadaş :D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ben 4 aydır kullanıyorum telefonu. daha ekranında hiç çizik olmadı. fakat içinde gelen koruyucu arka kapağı kullanmadığım için telefonun arkası çizildi hep :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
[MENTION=19949]NecronomicoN[/MENTION] büyük hata yapmışsın, ALLAH'tan ekran çizilmemiş :) şaka takılıyorum benim telefonda çizilmedi ya.. on numara gerçekten.. birde benim ellerim serttir :D ona bile dayanıyor .. ciddi anlamda kaliteli bir ekrana sahip..

bende bir tane samsung vardı.. çizik içinde kalmıştı s8000 di.. ama optimus black'te hiç birşey olmadı.. birde güderi aldım ona :) ekran sildikçe ekran daha parlak geliyor gözüme :D tavsiye ederim sende al bir tane güderi

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=19949]NecronomicoN[/MENTION] büyük hata yapmışsın, ALLAH'tan ekran çizilmemiş :) şaka takılıyorum benim telefonda çizilmedi ya.. on numara gerçekten.. birde benim ellerim serttir :D ona bile dayanıyor .. ciddi anlamda kaliteli bir ekrana sahip.. bende bir tane samsung vardı.. çizik içinde kalmıştı s8000 di.. ama optimus black'te hiç birşey olmadı.. birde güderi aldım ona :) ekran sildikçe ekran daha parlak geliyor gözüme :D tavsiye ederim sende al bir tane güderi
arka kapagi takmani kesinlikle oneririm. telefonu iki kere yerede dusuren biri olarak arka kapak baya etkili. telefonda hicbir zarar yok arka kapak icin ayni durumu soyleyemeyecegim ama. hafif ciziklerle atlatti. kapak, telefon icin feda etti kendini. :D

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arka kapagi takmani kesinlikle oneririm. telefonu iki kere yerede dusuren biri olarak arka kapak baya etkili. telefonda hicbir zarar yok arka kapak icin ayni durumu soyleyemeyecegim ama. hafif ciziklerle atlatti. kapak, telefon icin feda etti kendini. :D

Aynn bugün benimkide düştü fakat arka kapak sağolsun korudu telefon u Allah dan yüz üstü düşmedide camına felan birşey olmadı :)
Bende takmanı öneririm telefon da çizik yok arka kapak sağolsun :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
telefonun yere düşüp çizilmesinden iyidir , arka kapağı ben kullanıyorum.. daha şık duruyor.. albenisi var telefonun :)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
dogru, fakat kapaksiz olunca telefon ele daha rahat oturuyor. kapakla birlikte telefon elde guvensiz duruyor sanki.

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya beyler o değilde bende dijital saat açmıyor telefonun masaüstündeki yani widgetlerdeki dijital saati telefonun masaüstüne koyunca hata veriyor.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
o hatayi ben de almistim. yeni rom yukledikten sonra duzeldi. telefona nasil rom yuklerim diye sorarsanda forumda anlasilir bir bicimde anlatmislar. denemeni tavsiye ederim. turkcell'in gereksiz goruntu kirliliginden de kurtulmus olursun.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
sorunu çözmek için lg nin sitesinden güncelleme yapabilirsiniz yada en son yüklemiş olduğunuz uygulama yada oyunları kaldırırsanız sorunu çözmüş olabilirsiniz

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi telefon a bir sürü uygulama ve oyun indirdim rom yüklersem silinir mi acaba ?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
güncelleştirme yaparsanız oyun vede uygulamalarınız duruyor, lakin custom rom yüklerseniz tüm uygulama vede oyunlarınız silinir.

deep77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
evet haklısın galaxy s2 optimus black'e fark atar... özellikle boyut bakımından.. ardından fiyat bakımından.. benim arkadaşım da dünya para verip aldığı s2 sini düşürmüş geçen gün.. ekranı çatlamış.. 600 tl istemişler... işte s2'nin fark atma sebepleri bunlar...

Arkadaşım hangi telefon ekranının üstüne betona düşerse zarar görür.Samsung da Gorilla glass :hammer: olmasına rağmen yeterli olmamış ama LG de düşse zarar görür.Pahalı telefonları dikkatli kullanmak lazım.Bu şuna benziyor:Arkadaşın Mercedesi vardı duvara tosladı da araba pert oldu ve pahalı olduğundan yaptıramadı..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bir arkadaşım anlattı, galaxy s2 var kendisininde yere düşürmüş fazlada yüksekten değil ama ufaktan bir çatlama gözle görülmüyecek derecede neredeyse.. servisten 600 tl istemişler :S dedim maşallah :D her yerden yapıyorlar yapacaklarını :D
perpadan bir yere yaptırıcaktı en son, pahalı telefonun varsa dikkatli olucaksın arkadaş.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
valla dünyanın en ince telefonunu alıp da arka tarafına o kapağı takıp manasını bozmak istemedim ve takmadım :)

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı hava atarken çıkarırsın bana iphone iphone diolar bende gösteriorum inceliğini ekranını fln ını filanını :D:D susuyolar :D

Sen bilirsin ama tak deriz biz arka kapağı.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hocam bence de tedbiri elden bırakma. optimus black karizmasından birşey kaybetmiyor arka kapakla. yine dünyanın en ince smartphone'u olarak kalır. ha arkadaşın dediği gibi birisi incelerken falan çıkartırsın kapağı dersin al sana tasarım harikası :) allah korusun düşer, biyere çarpar falan üzülürsün sonra.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Nova v8 romunu yükledim telefonum cok hızlandı arkadaslar sizede tavsiye ederim.. Telefonun kalitesine kalite katıyo..
Ekrandaki geçişler vesaire herşey değişiyo ve daha tatlı görünüyo..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
evet arkadaşım da yüklemiş nova rom'u optimus black'e ve cihazın zaten son derece iyi olan hızı daha da iyi olmuş. görseller çok ilgi çekici bir hal almış. ekran geçişleri de gayet iyi durumda. smartphone zaten iyiydi şimdi iyinin iyisi olmuş. bir de android 2.2 froyo'dan 2.3'e geçse neler olur allah bilir :)

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.3.3 ne zaman çıkar.Millet 2.3.4 e ve 2.3.5 e geçio biz hala 2.2 deiz :)

2.2 de iyi ama insanda bi ezicilik bırakıyor bizimkide 2.3 olsa kötü mü olur. :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
optimus black. android 2.3'lü tasarım harikası smartphone. hmm kulağa hoş geliyor :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşım hangi telefon ekranının üstüne betona düşerse zarar görür.Samsung da Gorilla glass :hammer: olmasına rağmen yeterli olmamış ama LG de düşse zarar görür.Pahalı telefonları dikkatli kullanmak lazım.Bu şuna benziyor:Arkadaşın Mercedesi vardı duvara tosladı da araba pert oldu ve pahalı olduğundan yaptıramadı..

ben Lg düşünce zarar görmez falan demedim ki arkadaşım.. sadece galaxy s2'nin ne kadar pahalı olduğunun ve eğer birşey olursa ne kadar para istenildiğinin üzerinde durdum... tabi ki her ürün zarar görür...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşım o kadar düştü kesinlikle zarar görmedi.. ekranında herhangi bir çizik dahi mümkün değildir. [MENTION=45352]orcnd[/MENTION] gördü hatta :D

ganayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.3 en son ekim'in sonlarına ertelenmişti.
umarım daha fazla ertelenmez

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
2.3 en son ekim'in sonlarına ertelenmişti.
umarım daha fazla ertelenmez

optimus black android 2.2 froyo versiyonuyla da en iyi smartphone modelleri arasındaki yerini koruyor ama bu 2.3'ün gelmemesi için bir bahane değil tabi ki. umarım en kısa zamanda güncelleme gelirde optimus'un gücüne güç gelir :)

Son mesajlar