Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası ben ne olucak ne biticek diye merak ediyorum... Bir an önce gelsede görsek :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
2.3 hakkinda fazla ram tükettiğini söylüyorlar ama daha stabil ve daha iyi işlemci performansi sunuyor.

normaldir o da arkadaşım android 2.2 froyo'dan daha fazla ram yiyebilir ama perfdormans daha üstün olur. şöyle düşün bir araba var ve 1.4 motor aynı arabanın bir de 1.6 yada 2.0 motoru var. 1.4 daha az benzin yakar ama performansı daha çok benzin yakan 1.6 yada 2.0 motora göre daha düşük olur :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
normaldir o da arkadaşım android 2.2 froyo'dan daha fazla ram yiyebilir ama perfdormans daha üstün olur. şöyle düşün bir araba var ve 1.4 motor aynı arabanın bir de 1.6 yada 2.0 motoru var. 1.4 daha az benzin yakar ama performansı daha çok benzin yakan 1.6 yada 2.0 motora göre daha düşük olur :)

süper anlattın arkadaşım... ben çok anlamıyorum ama android 2.2 bana yeterli geliyor.. eski telefonuma göre zaten yeterince hızlı optimus black'im... daha hızlı olursa naparım bilmiyorum :)

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acaba v10c rom u nasıl yüklenir yardın mı olurmusunuz.

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler fakat turkcel rom u nasıl geri yükleriz garantilik işi olursa diye.

raxetul

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Ya, bu Vatan bilgisayar fiyatı sadece hafta sonu indiriyor 3-5 tane satıyor ürün kalmıyor, alamadım gitti telefonu, ne olacak benim bu akıllı telefon alamama sorunum :( Fiyat da 813 liraya kadar inmişti Optimus'un ama şimdi 916 liraya bile kalmamış görünüyor stoklarda.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya bende şaşırdım gerçekten, arkadaşın bir tanesi senin dediğin gibi 820 tl ye almış ama nerden aldığını söylemedi bende çok merak etmiştim, belkide vatanın kampanyasıydı :S

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende teknosa dan aldım erken gitti saat 12 1 gibi aldım adam dio du 1 kaç saat sonra gelsen bulamazdın diye görmeniz lazım market öyle bi dolmuştu ki millet aldığını götürüodu %20 indirim var diye :D:D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
teknosa'nın %20 indirim yapması gerçekten şaşırtıcı...
desene iyi yakalamışsın o zaman optimus black'i [MENTION=171011]JazzLe[/MENTION] :)

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vaLLa öyle denk geldi 1 hafta önce almayı düşünüyordum iyi ki 1 hafta sonra almışım :) 12x66.5 dan aldım taksitle

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
vaLLa öyle denk geldi 1 hafta önce almayı düşünüyordum iyi ki 1 hafta sonra almışım :) 12x66.5 dan aldım taksitle

süper süper... tekrar güle güle kullan.. her türlü sorunda burdayız yardımcı oluruz...
şarjın ne kadar gidiyor şuan? ön kamerayı denedin mi?
optimus black'te ki en gereksiz şey bence g-key tuşu (tabi bence..sanırım ben anlamadım pek onu) :) sence negatif birşeyi var mı?

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G key bencede gereksinz ama telefona hava katıo bence :) bende tam şarj ı sorucaktım sizlere p.tasi günü sabah 7 den öğleye kdr %100 idi 3 gibi şarj bitti bugün ise sabah dan şimdi ye kdr %50 şarj kaldı acaba zamanla oturmaya mı başlıo şarjı şuan çok çabuk bitiyor.Birde Task Killer i indirdim gereksiz uygulamaları kapatıor

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
evet arkadaşım ilk başta şarj az gidiyor gibi geliyor ama sonrasında düzeliyor, telefonun versiyonu nedir ? fotosunu yollarmısın ?

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl yani versiyoun derken anlamadım :)

deep77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonun özelliklerini inceledim.Tek + sı bana göre Nova display olması onun dışında vasat bir telefon olduğunu düşünüyorum.Birader Samsung Galaxy S2 aldı her yanıyla optimusa fark atar.8 Megapixel kamerası,Full HD kayıt (otomatik odaklanma),16 Gb dahili hafızası 1 Gb ram,Android 2.3.3 işletim sisteminin olması,Super Amoled+ 4.27" ekran,1.2 Ghz çift çekirdek işlemci,116 gr. ağırlığı,çok ince yapısı ile piyasadaki en iyi telefonlardan ama fiyatı tabiiki daha yüksek.Gerçi iki telefonu kıyaslamak Audi A4 ile Renault Clio yu kıyaslamak gibi bişey,aynı kulvarda bile değiller.Ancak 800 TL ye orta düzey bir telefon almak isteyenlar düşünebilir.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Telefonun özelliklerini inceledim.Tek + sı bana göre Nova display olması onun dışında vasat bir telefon olduğunu düşünüyorum.Birader Samsung Galaxy S2 aldı her yanıyla optimusa fark atar.8 Megapixel kamerası,Full HD kayıt (otomatik odaklanma),16 Gb dahili hafızası 1 Gb ram,Android 2.3.3 işletim sisteminin olması,Super Amoled+ 4.27" ekran,1.2 Ghz çift çekirdek işlemci,116 gr. ağırlığı,çok ince yapısı ile piyasadaki en iyi telefonlardan ama fiyatı tabiiki daha yüksek.Gerçi iki telefonu kıyaslamak Audi A4 ile Renault Clio yu kıyaslamak gibi bişey,aynı kulvarda bile değiller.Ancak 800 TL ye orta düzey bir telefon almak isteyenlar düşünebilir.

evet haklısın galaxy s2 optimus black'e fark atar... özellikle boyut bakımından.. ardından fiyat bakımından.. benim arkadaşım da dünya para verip aldığı s2 sini düşürmüş geçen gün.. ekranı çatlamış.. 600 tl istemişler... işte s2'nin fark atma sebepleri bunlar...

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ankette ki sorunun cevabını sadece "optimus black" kullananlar cevaplarsa daha iyi sonuçlar elde edebiliriz.
anket, random üyeler cevaplasın diye açılmadı. dikkatinizi çekerim başlıkta "optimus black'ten memnun musunuz?" yazıyor. yani bu sadece ama sadece kullanıcıları ilgilendiren bir soru.
ki muhtemelende memnun değilim seçeneğini işaretleyen bir çok arkadaş optimus black kullanmıyor.
biraz özverili olalım.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ankette ki sorunun cevabını sadece "optimus black" kullananlar cevaplarsa daha iyi sonuçlar elde edebiliriz.
anket, random üyeler cevaplasın diye açılmadı. dikkatinizi çekerim başlıkta "optimus black'ten memnun musunuz?" yazıyor. yani bu sadece ama sadece kullanıcıları ilgilendiren bir soru.
ki muhtemelende memnun değilim seçeneğini işaretleyen bir çok arkadaş optimus black kullanmıyor.
biraz özverili olalım.

katılıyorum arkadaşım... ama bir taraftan da optimus black ile diğer telefonları karşılaştırma yapmalarıda iyi oluyor.. Galaxy SII ile karşılaştırılıyorsa bir sorun var demek ki onlar tarafından :)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
katılıyorum arkadaşım... ama bir taraftan da optimus black ile diğer telefonları karşılaştırma yapmalarıda iyi oluyor.. Galaxy SII ile karşılaştırılıyorsa bir sorun var demek ki onlar tarafından :)

1. iphone 4
2. galaxy s II

yeni çıkan tüm modeller bu telefonlarla kıyaslanmazsa olmaz zaten. işlemci güçleri, bellek kapasiteleri havada uçuşuyor.
yakın zaman da nokia 3310 ve iphone 4 kıyaslaması bekliyorum. :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
1. iphone 4
2. galaxy s II

yeni çıkan tüm modeller bu telefonlarla kıyaslanmazsa olmaz zaten. işlemci güçleri, bellek kapasiteleri havada uçuşuyor.
yakın zaman da nokia 3310 ve iphone 4 kıyaslaması bekliyorum. :D

sonuçta ben optimus black'imden memnunum.. iyiki almışım... inan ki çevremdeki herkese almalarınıda tavsiye ediyorum.. alanlar çok oldu.. nedense onlarda çok memnunlar :)

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
kesinlikle katılıyorum.
açıkçası önceleri android işletim sistemine karşı ön yargılar ile doluydum. fakat optimus black gerek nova display ile gerek içinde barındırdığı güçlü donanımı ile gerek cazip fiyatı ile önyargılarımdan kurtulmamı teşvik etti.
lg optimus black, bana göre piyasadaki en iyi fiyat / performans telefonudur.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kesinlikle katılıyorum.
açıkçası önceleri android işletim sistemine karşı ön yargılar ile doluydum. fakat optimus black gerek nova display ile gerek içinde barındırdığı güçlü donanımı ile gerek cazip fiyatı ile önyargılarımdan kurtulmamı teşvik etti.
lg optimus black, bana göre piyasadaki en iyi fiyat / performans telefonudur.

insanlar lg adını duyunca kaliteye güvenmiyor. sıcak bakmıyor. denemeden ön yargıyla karar veriyor. önce bi teknomarkete gidip optimus black ile tanışsalar, biraz test etseler, oradaki insanların yorumlarını alsalar kararları değişir. lg smartphone konusunda çok büyük adımlar attı çünkü. ama bizim milletimiz sever bildiğine de bilmediğine de hakaret etmeyi.

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
insanlar lg adını duyunca kaliteye güvenmiyor. sıcak bakmıyor. denemeden ön yargıyla karar veriyor. önce bi teknomarkete gidip optimus black ile tanışsalar, biraz test etseler, oradaki insanların yorumlarını alsalar kararları değişir. lg smartphone konusunda çok büyük adımlar attı çünkü. ama bizim milletimiz sever bildiğine de bilmediğine de hakaret etmeyi.

Şöyle bi durum oldu arkadaşda iphone 3 var wayyy iphone 3 yapmşsın felan diolar :D Sonra arkadaşlar benim tel i gördü baktılar ki daha büyük ekran daha parlak ekran daha ince daha özellikli şaşırdılar yani en iyi iphone değilmiş anladılar :D

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iphone'cular ayrı bir dünya zaten. onlara göre varsa yoksa iphone. başka bir marka ve başka bir cihaz onlara göre direk çöp. ama sorsan ne sıkıntılar açmıştır iphone onların başına. herşeyi başlı başına masraf.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
iphone'cular ayrı bir dünya zaten. onlara göre varsa yoksa iphone. başka bir marka ve başka bir cihaz onlara göre direk çöp. ama sorsan ne sıkıntılar açmıştır iphone onların başına. herşeyi başlı başına masraf.

aynen öyle.. kardeşim iphone 1'ini (bu arada ilk iphone, iphone1 diyemi geçiyor bilmiyorum) aldıktan 1 ay sonra ekranını kırdı.. seneler önce çok iyi hatırlıyorum 350$ para istediler...

açıkcası ben acıyorum o paralara.. kolay kazanılmıyor sonuçta...

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
açıkcası ben acıyorum o paralara.. kolay kazanılmıyor sonuçta...

haklısın arkadaşım.

Arkadaşlar Optimus Black in camı gorilla glass mı acaba yoksa başka bişi mi(sivri uçlu cisimlerle kolaylıkla çizilir mi acaba ?)