Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

Bu konuyu okuyanlar

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu gün bir arkadaşa aldık gayet güzel telefon :) Arayüzü iPhone kadar seri ve akıcı değil ama gayet güzel ve güçlü bir alet :)

kesinlikle katılıyorum sana. hızı iphone kadar iyi değil belki ama çok çok fazla fark edilecek boyutta da değil. bir çok rakibine göre fazla başarılı bile sayılabilir optimus black. gerek tasarımı, gerek nova display ekran, 2mp ön kamera gibi donanımsal özellikleri ve uygun fiyatı ile sınıfındaki en iyi smartphone diyebiliriz sanırım.

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar LGnin sitesinden orjınal v10c güncellemesi yaptım ama telefondaki gereksiz uygulamalar falan gitmedi ayrıca normalde "Ayarlar" yazan yerde artık "Ayar" yazıyor. yardımcı olur musunuz? ayrıca fabrika ayarlarına sıfırlasam bi şey olur mu? [MENTION=138307]technomind[/MENTION] [MENTION=144369]blackmamba07[/MENTION] [MENTION=158637]angel75[/MENTION]

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
hangi uygulamalar duruyor fotosunu çekip yollarmısın ? birde versiyonunu kontrol ettin mi yüklenmiş mi ? onada bir bak istersen , ekran görüntüsü koyarsan sevinirim

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
daha önce bahsettiğim, hürriyet,izlesene,zaman,eczane gibi turkcell tarafından koydurulan uygulamalardan bahsediyor.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
tamamda güncelleme sonrasında onlar gidiyor .. kendisinde hala duruyor olması enteresan geldi :) o sebepten başka bir uygulama olabilirmi diye düşündüm, kendisi çekip resim koyarsa daha kolay yardımcı olabilirim diye düşündüm :))

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki fabrika ayarlarina sifirlasam ve sonra guncellesem olur mu? Yani fabrika ayarlarina sifirlamak zarar verir mi?

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

Versiyon yuklenmis ama uygulamalr gitmedi ayrica ayarlar yazisi Ayar olarak degisti ben de fabrika ayarlarina sifirlamak istiyorum sorun olur mu

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bende daha önce silmiş olduğum uygulamalar bile geri geldi, turkcell rom'undan kaynaklanıyor bence.

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar v10c guncellemesi üstüne tekrar güncelleme yukleyebilir miyim? ya da eski sürüme nasıl geri alabilirim? bi yardım lutfen

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
güncelleme yaparak geriyemi getirmek istiyorsunuz ? yoksa şuanki v11c güncellemsimi istiyorsunuz ?

LG nin sitesinden destek alabilirsiniz bu konu hakkında ;)

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ancak hala telefon hakkında bölümünde v10c güncellemesi gözüküyor ve buna rağmen Turkcell uygulamaları kaybolmadı. ben de diyorum ki ya v10b sürümüne geri alayım ya da oluyorsa v10c uygulamasını bi daha yukleyyeyım. bunlar nasıl olur ya da olabilir mi? yardımcı olun lutfen telefonumu düzgün bi şekılde kullanmak istiyorum

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bunun için teknik servise başvurmanızı tavsiye ederim ;) sizlere daha detaylı bilgi verebilirler

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
LG servisini telefonla arayın isterseniz durumu izah edin size yardımcı olurlar

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam arkadaşlar teşekkürler bi de siz LGnin sitesinden yaptıgınız guncellemeyle Turkcellin gereksiz uygulamalarından kurtuldunuz yoksa farklı romla mı yaptınız? ayrıca android 2.3 ne zaman geliyormus bilginiz var mı? 2.3 ile de o uygulamalardan kurtulabilir miyiz?

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:22 ----------

Bi de telefona nasıl resim müzik atıcam bilgisayardan yardımcı olur musunuz?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
tamam arkadaşlar teşekkürler bi de siz LGnin sitesinden yaptıgınız guncellemeyle Turkcellin gereksiz uygulamalarından kurtuldunuz yoksa farklı romla mı yaptınız? ayrıca android 2.3 ne zaman geliyormus bilginiz var mı? 2.3 ile de o uygulamalardan kurtulabilir miyiz?

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:22 ----------

Bi de telefona nasıl resim müzik atıcam bilgisayardan yardımcı olur musunuz?

arkadaşım,

optimus black'in kullanım klavuzu yok mu elinde? orada herşey güzelce anlatılıyor...
kusura bakmada sen bizimle dalga geçiyorsun sanırım...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o telefonla birlikte bir kitapçık veriliyor genelde kullanım klavuzu falan yazar üzerinde hehe işte onun içinde her türlü detayı bulabilirsin sevgili kapıkolu

ugtorun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kitapcık veriliyor da nagivasyon nasıl çalıştırılır hiç bir bilgi yok

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
igo yazılımları ile navigasyonu çalıştırabilirsin. kendi menüsünde olmadığı için kitapta yer almaması normal . ama arkadaşın sorduğu şeylere bakarsan ne demek istediğimi anlarsın resim video atmaktan bahsediyor

kapıkolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dalga geçmekle alakası yok gerçekten soru soruyorum size

metebyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkes şu telefonu eleştiriyor tek sebebi de fiyatının aynı sınıftakilere göre düşük olması :D şu telefona koysalardı 1400 lira etiket kimse bu kadar telefondan şüphelenmezdi "aaa 1400 liralıksa iyidir kesin" denirdi :D adamlar düşük fiyattan sürüyorlar piyasaya herşeyi eleştiriliyor yüksek fiyat koyunca da çok pahalı alamıyoruz deniyor orta yolu bulunamadı

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
herkes şu telefonu eleştiriyor tek sebebi de fiyatının aynı sınıftakilere göre düşük olması :D şu telefona koysalardı 1400 lira etiket kimse bu kadar telefondan şüphelenmezdi "aaa 1400 liralıksa iyidir kesin" denirdi :D adamlar düşük fiyattan sürüyorlar piyasaya herşeyi eleştiriliyor yüksek fiyat koyunca da çok pahalı alamıyoruz deniyor orta yolu bulunamadı

çok haklısın... bizim milletimizde pahalı olan iyidir mantığı var.. optimus black'te diğer smartphone'lar ile karşılaştırma yapıldığında daha ucuz olunca demediklerini bırakmıyorlar..
pahalı telefonların içeriklerini bildikleride söylenmez öyle boş boş konuşurllar...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bizde birde şu vardır, ucuz etin yahnisi güzel olmaz :) nasıl bir mantıktır .. anlamış değilim gerçekten.

neyse mevzu o ki memnun kalmayan yok telefondan ;)

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kullanıcı yorumlarına bakılırsa güzel ve fiyat yönünden de makul. yalnız ankette beğenmeyenler de var. merak ediyorum eksik yönleri neler? almayı düşünüyorum da

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
aslında beğenmeyenler neden beğenmediklerini yazmadıklarında bir anlam ifade etmiyor ... adam beğenmemiş ama neden? ismini duymadığı için bile beğenmeyen vardır kesin :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
aslında beğenmeyenler neden beğenmediklerini yazmadıklarında bir anlam ifade etmiyor ... adam beğenmemiş ama neden? ismini duymadığı için bile beğenmeyen vardır kesin :)

hatta daha düşük bir modeli daha pahalıya aldıkları için bile optimus black'i kıskançlıklarından dolayı beğenmiyorlardır..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bana kalırsa beğenmeyenler nesini beğenmediklerini kendileri de bilmiyorlar. neden beğenmedin diye sorsan lg işte derler. ama sorsan lg'yi araştırdın mı diye yok der. yolda iki kişiden lg kötü diye duymuştur lg kötüdür ona göre. halbu ki bilmez ki lg kalite konusunda ne kadar büyük bir yol kat etti. adamlar fiyat/performans ürünü satıyor fiyatı uygun diye vay efendim kötüdür bu oluyor. optimus black kullanıcılarının genel yorumlarına bi baksınlar bakalım en fazla %10 u şikayetçidir onların da çoğu versiyon güncellemesinden şikayetçidir. lütfen biraz daha araştırmacı olalım. bilmeden karalama yapmayalım.

ganayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet lg yazılım bölümü biraz tembel. eylül'ün yarısına geldik hala gingerbread güncellemesi çıkmadı. bu iş ekim'e kalırsa ice cream sandwitch çıkacak daha evvel :p

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
evet lg yazılım bölümü biraz tembel. eylül'ün yarısına geldik hala gingerbread güncellemesi çıkmadı. bu iş ekim'e kalırsa ice cream sandwitch çıkacak daha evvel :p

lg yazılım bölümü tembel mi yoksa ince eleyip sık mı dokuyorlar yazılım güncellemesi gelince göreceğiz. ben şöyle düşünüyorum optimus black eğer android 2.2 froyo sürümünü kullanırken bu derece rabet gören , bu derece iltifat alan bir smartphone olduysa 2.3 güncellemesi geldiğince ne olacaktır allah bilir :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ya ben android 2.2'de ne oluyor 2.3'te ne olacak pek anlamıyorum... ne olacak? daha mı hızlı olacak optimus black? oyun ve uygulamalar daha hızlı mı inecek?

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2.3 hakkinda fazla ram tükettiğini söylüyorlar ama daha stabil ve daha iyi işlemci performansi sunuyor.