Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

angel75

Dekan
Onursal Üye
herkes şu telefonu eleştiriyor tek sebebi de fiyatının aynı sınıftakilere göre düşük olması :D şu telefona koysalardı 1400 lira etiket kimse bu kadar telefondan şüphelenmezdi "aaa 1400 liralıksa iyidir kesin" denirdi :D adamlar düşük fiyattan sürüyorlar piyasaya herşeyi eleştiriliyor yüksek fiyat koyunca da çok pahalı alamıyoruz deniyor orta yolu bulunamadı
çok haklısın... bizim milletimizde pahalı olan iyidir mantığı var.. optimus black'te diğer smartphone'lar ile karşılaştırma yapıldığında daha ucuz olunca demediklerini bırakmıyorlar..
pahalı telefonların içeriklerini bildikleride söylenmez öyle boş boş konuşurllar...

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
bizde birde şu vardır, ucuz etin yahnisi güzel olmaz :) nasıl bir mantıktır .. anlamış değilim gerçekten.

neyse mevzu o ki memnun kalmayan yok telefondan ;)

rb2344

Asistan
kullanıcı yorumlarına bakılırsa güzel ve fiyat yönünden de makul. yalnız ankette beğenmeyenler de var. merak ediyorum eksik yönleri neler? almayı düşünüyorum da

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
aslında beğenmeyenler neden beğenmediklerini yazmadıklarında bir anlam ifade etmiyor ... adam beğenmemiş ama neden? ismini duymadığı için bile beğenmeyen vardır kesin :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
aslında beğenmeyenler neden beğenmediklerini yazmadıklarında bir anlam ifade etmiyor ... adam beğenmemiş ama neden? ismini duymadığı için bile beğenmeyen vardır kesin :)
hatta daha düşük bir modeli daha pahalıya aldıkları için bile optimus black'i kıskançlıklarından dolayı beğenmiyorlardır..

blackmamba07

Profesör
bana kalırsa beğenmeyenler nesini beğenmediklerini kendileri de bilmiyorlar. neden beğenmedin diye sorsan lg işte derler. ama sorsan lg'yi araştırdın mı diye yok der. yolda iki kişiden lg kötü diye duymuştur lg kötüdür ona göre. halbu ki bilmez ki lg kalite konusunda ne kadar büyük bir yol kat etti. adamlar fiyat/performans ürünü satıyor fiyatı uygun diye vay efendim kötüdür bu oluyor. optimus black kullanıcılarının genel yorumlarına bi baksınlar bakalım en fazla %10 u şikayetçidir onların da çoğu versiyon güncellemesinden şikayetçidir. lütfen biraz daha araştırmacı olalım. bilmeden karalama yapmayalım.

ganayem

Üyecik
evet lg yazılım bölümü biraz tembel. eylül'ün yarısına geldik hala gingerbread güncellemesi çıkmadı. bu iş ekim'e kalırsa ice cream sandwitch çıkacak daha evvel :p

blackmamba07

Profesör
evet lg yazılım bölümü biraz tembel. eylül'ün yarısına geldik hala gingerbread güncellemesi çıkmadı. bu iş ekim'e kalırsa ice cream sandwitch çıkacak daha evvel :p
lg yazılım bölümü tembel mi yoksa ince eleyip sık mı dokuyorlar yazılım güncellemesi gelince göreceğiz. ben şöyle düşünüyorum optimus black eğer android 2.2 froyo sürümünü kullanırken bu derece rabet gören , bu derece iltifat alan bir smartphone olduysa 2.3 güncellemesi geldiğince ne olacaktır allah bilir :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
ya ben android 2.2'de ne oluyor 2.3'te ne olacak pek anlamıyorum... ne olacak? daha mı hızlı olacak optimus black? oyun ve uygulamalar daha hızlı mı inecek?

srdrvrl

Asistan
2.3 hakkinda fazla ram tükettiğini söylüyorlar ama daha stabil ve daha iyi işlemci performansi sunuyor.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Açıkcası ben ne olucak ne biticek diye merak ediyorum... Bir an önce gelsede görsek :)

blackmamba07

Profesör
2.3 hakkinda fazla ram tükettiğini söylüyorlar ama daha stabil ve daha iyi işlemci performansi sunuyor.
normaldir o da arkadaşım android 2.2 froyo'dan daha fazla ram yiyebilir ama perfdormans daha üstün olur. şöyle düşün bir araba var ve 1.4 motor aynı arabanın bir de 1.6 yada 2.0 motoru var. 1.4 daha az benzin yakar ama performansı daha çok benzin yakan 1.6 yada 2.0 motora göre daha düşük olur :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
normaldir o da arkadaşım android 2.2 froyo'dan daha fazla ram yiyebilir ama perfdormans daha üstün olur. şöyle düşün bir araba var ve 1.4 motor aynı arabanın bir de 1.6 yada 2.0 motoru var. 1.4 daha az benzin yakar ama performansı daha çok benzin yakan 1.6 yada 2.0 motora göre daha düşük olur :)
süper anlattın arkadaşım... ben çok anlamıyorum ama android 2.2 bana yeterli geliyor.. eski telefonuma göre zaten yeterince hızlı optimus black'im... daha hızlı olursa naparım bilmiyorum :)

JazzLe

Üyecik
Acaba v10c rom u nasıl yüklenir yardın mı olurmusunuz.

JazzLe

Üyecik
Teşekkürler fakat turkcel rom u nasıl geri yükleriz garantilik işi olursa diye.

raxetul

Profesör
Ya, bu Vatan bilgisayar fiyatı sadece hafta sonu indiriyor 3-5 tane satıyor ürün kalmıyor, alamadım gitti telefonu, ne olacak benim bu akıllı telefon alamama sorunum :( Fiyat da 813 liraya kadar inmişti Optimus'un ama şimdi 916 liraya bile kalmamış görünüyor stoklarda.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
ya bende şaşırdım gerçekten, arkadaşın bir tanesi senin dediğin gibi 820 tl ye almış ama nerden aldığını söylemedi bende çok merak etmiştim, belkide vatanın kampanyasıydı :S

JazzLe

Üyecik
Arkadaşlar bende teknosa dan aldım erken gitti saat 12 1 gibi aldım adam dio du 1 kaç saat sonra gelsen bulamazdın diye görmeniz lazım market öyle bi dolmuştu ki millet aldığını götürüodu %20 indirim var diye :D:D

stat counter