Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
shiftdelete.net adresine browser üzerinden bağlandığınızda sizi mobile sürümüne yönlendiriyor, o yüzden bakamıyorsunuz onu belirteyimde, normal sürüme geçip bakayım dedim yine beni mobile sürüme atıyor.. sonrasında izle öğren bölümüne bakayım dedim :) oradada dosyalar silinmiş :D açıkcası test edemedim...

ama facebooktaki facebooka yüklenmiş videoları indirerek izliyorsunuz, diğerleri ise online izliyebiliyorsunuz.

kapıkolu

Üyecik
anladığım kadarıyla mobil sürümü olan internet sitelerinde videolar izlenmiyor. peki olmayan ve flash kullanan sitelerde facebook hariç videoları indirmeden izleyebiliyorum değil mi?

ganayem

Üyecik
evet.
Buarada LGMobile update'den yeni güncellemeyi kurdum(gingerbread Eylül'de) Root programlarının hiç biri işe yaramıyor. Root edebilen var mı?

kapıkolu

Üyecik
Arkadaşlar sorduğum çoğu kişi "LG telefonlar çok çabuk bozuluyor paranı boşa verme" dediler. Ne düşünüyorsunuz? Yani performans olarak çok iyi bir telefon Optimus Black peki ya markası ?!

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
evet.
Buarada LGMobile update'den yeni güncellemeyi kurdum(gingerbread Eylül'de) Root programlarının hiç biri işe yaramıyor. Root edebilen var mı?
root işlemini yapamıyorsunuz malesef yazılımı geliştirebilirseniz yapılabiliyormuş, fakat pekte sağlıklı değilmiş...

kapıkolu ben kendim kullanıyorum ve paranı boşa harcama diyecek kadar kalitesiz bir ürün olduğunu düşünmüyorum. lakin sende bir gidip incele istersen ;=) daha sağlıklı karar verebilirsin.

kapıkolu

Üyecik
@technomind inceledim hem de çok kez ama aklım karışık ilk akıllı telefonum o yuzden çok araştırma yapıyorum :) sizce fiyatı en fazla 1000TL olan piyasadaki akıllı telefonlardan hangisi uygundur? aklımda sırayla
1.LG Optimus Black (sizce hangi renk ben siyah ile beyaz arasındayım :) )
2.Samsung Galaxy S (bu arada SL ile farkı nedir?)
3.Blackberry Bold
4.Blackberry Curve.
-BB'ler çoook daha az düşündüğüm telefonlardır hatırlatırım :)
ayrıca şurdan karşılaştırmalara bakarak bana bi şeyler söyler misiniz?
1.http://www.ceptown.com/index.php?p=karsilastirma&tel1=1769&tel2=1848&x=64&y=10
2
.http://www.ceptown.com/index.php?p=karsilastirma&tel1=1769&tel2=1583&x=101&y=13
3
.http://www.ceptown.com/index.php?p=karsilastirma&tel1=1848&tel2=1583&x=87&y=5
T
EŞEKKÜRLER :)

derindarbe200

Asistan
Apple kötüleniyor yine yapmayin bunu lütfen ya lg lg dir samsung samsung hangi ulkede olursa olsun kimse iphone ya samsung galax s2 gözüyle bakmaski yani ohaaa iphonesi var denmesinimi istersin yoksa yeni aldigin lg yada galaxy s2 ile otobuste oyunlar oynayip yandaki ergene hava atmak mi tabiki iphone hava atmak ruhumuzda var ensesi kalin olan verir 2 binlira basar parayi alir iphone 4 ü bu kadar basit arkadaki elma gözüksün yeter.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Lg ye yada apple yapıştır elmayı :D bas havanı :p

soruyu burayada sormuşsun ama duvarına yazmştım :D

iki kaliteli telefon arasında kalmışsın... yerinde incele farkı kendin test et ;)

kapıkolu

Üyecik
senin gibiler varken ülkede "ooo iphone'u var" gibi saçma bi düşüncelerin olması doğal tabi.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
senin gibiler varken ülkede "ooo iphone'u var" gibi saçma bi düşüncelerin olması doğal tabi.
İşte bende bu mantığı anlamıyorum, nedir acaba bende iphone var! - ee ne oldu şimdi farklı birisimi oldun ? havanı kime attın :) bence saçmalık ya iphone hava olayı.. he yapılıyor şu güzelim ülkemizde oda ayrı bir dert :)

kapıkolu

Üyecik
bu arada Optimus Black'i aldım :D ancak LGnin sitesinden güncelleme yapmak istiyorum. Bunu biri bana anlatabilir mi acaba?

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
bu arada Optimus Black'i aldım :D ancak LGnin sitesinden güncelleme yapmak istiyorum. Bunu biri bana anlatabilir mi acaba?
http://www.lg.com/tr/support/mc-support/mobile-phone-support.jsp

s
itesine giriyorsun..

marka model seçiyorsun.

sonra yükseltme mevcut yazısını görürsün :)

[h=2]LG Mobile Support Tool
[/h]
adlı dosyayı pc ne indiriyorsun

Sonra indirdiğin dosyayı pc ye kuruyorsun.

Usb ile telefonunu pc ne bağlıyor vede güncellemeyi başlatıyorsun :) takıldığın yer olursa telefonla servisten yardım alabilirsin. seni yönlendiriyorlar ;)

Ayrıca hayırlı olsun ;)

angel75

Dekan
Onursal Üye
hayırlı olsun optimus black'in... eee nasıl buldun anlat bakalım.. tasarımı, ağırlığı, nova display ekranı vb. nasıl sence?

kapıkolu

Üyecik
her sey çok guzel bi de orjınal kap verdiler yanında :D bi tek gereksiz uygulamalar ve markette aradığım uygulamaların bulunmaması beni rahatsız etti. güncellemeyle gereksiz uygulamalar gider ancak market de bu guncellemeyle yenilenir mi bilmiyorum. ayrıca technomind ben onu indirdim sorun değil ama PC Suite bulamıyorum cd falan da çıkmadı kutudan PC suite ile yedekleme yapıcam eğer bi sorun olursa geri dönebilmek için :)

Headhunter

Doçent
her sey çok guzel bi de orjınal kap verdiler yanında :D bi tek gereksiz uygulamalar ve markette aradığım uygulamaların bulunmaması beni rahatsız etti. güncellemeyle gereksiz uygulamalar gider ancak market de bu guncellemeyle yenilenir mi bilmiyorum. ayrıca @technomind ben onu indirdim sorun değil ama PC Suite bulamıyorum cd falan da çıkmadı kutudan PC suite ile yedekleme yapıcam eğer bi sorun olursa geri dönebilmek için :)
nerden ve kaça aldınız acaba :)

Bu arada bir arkadaşım da alacakda ucuz ve güvenilir biryerde görürseniz söyleyin lütfen :)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
her sey çok guzel bi de orjınal kap verdiler yanında :D bi tek gereksiz uygulamalar ve markette aradığım uygulamaların bulunmaması beni rahatsız etti. güncellemeyle gereksiz uygulamalar gider ancak market de bu guncellemeyle yenilenir mi bilmiyorum. ayrıca @technomind ben onu indirdim sorun değil ama PC Suite bulamıyorum cd falan da çıkmadı kutudan PC suite ile yedekleme yapıcam eğer bi sorun olursa geri dönebilmek için :)

mybackup programı var, uygulama msj oyun vb. dosyalarını yedek alabılıyorsun , istersen zamanlaya biliyorsun o tarihlerde sürekli yedek alabiliyor, google marketten ücretsiz olarak indirebiliyorsun .

---------- Post added at 15:10 ---------- Previous post was at 15:08 ----------

ben burdan almıstım telefonu 7.ayda 900 tl ye piyasadan cok ucuza şimdi ise 919 tl fiyatı alacaklara tavsıye ederim 3 gün de kargo ile geldı musterı hızmetlerıde baya bı ilgileniyor hemen arıyorlar siparıs verdıgınız anda

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=P970-OPTIMUS-BLACK
hakkaten fiyatı epey düştü :)smartphone almak isteyenler için iyi bir fırsat. ;)

kapıkolu

Üyecik
teşekkürler hepinize :) peki bi sey sorucam bu LGnin sitesindeki orjınal sürümle beraber neler geliyor neler gidiyor ve sizce doğru mu telefonu güzelleştiren bi güncelleme mi? görünüm performans açısından?

Bu gün bir arkadaşa aldık gayet güzel telefon :) Arayüzü iPhone kadar seri ve akıcı değil ama gayet güzel ve güçlü bir alet :)

stat counter