Optimus Black Kullanıcı Memnuniyeti (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Optimus Black'ten memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    67

angel75

Dekan
Onursal Üye
aaa öyle deme arkadaşım olur mu söz konusu olan marka apple, ürün iphone. bizim milletimize kötüleyemezsin. unutma ki biz iphone için ihtiyaç kredisi çeken bir milletiz :)
sadece gösteriş olsun diye iphone alan insanlara çok kızıyorum.. o kadar kolay mı o kadar para kazanmak.. içeriğini sorsan bilmezler... apple da bunu bildiği için fiyatları tavan yapıyor..
kimse kusura bakmasında o telefon o paraya değmez...

playboys

Asistan
ya ben xperia neo alcam ama eğer xperia neo ya baktıysanız vede lg optimus black kullanıosanız hangisi daha iyi neo nun tek üstünlüğü black in 5 mp neo nun 8 mp gibi geldi bana sizce sonuçta black in fiyatı 200 tl filan daha düşük sizce ? karşılaştırmada yeniyo zaten neo ama arayüz daha güzel gibi

metebyr

Üyecik
ben kesinlikle memnunum şimdiye kadar ah şöyle olsaydı dediğim birşey çıkmadı. ekran zaten super amoledden daha iyi kendim karşılaştırdım mükemmel ekranı var hd videolarda özellikle. kamerası gayet yeterli auto focus da güzel netliyor hd video çekerkende donma takılma vs yok gayet akıcı kayıt yapıyor. deklanşör sesini programla kısabilirsiniz çok da önemli değil benim için açıkçası. wifi çok iyi casper leptoptan daha çok ağ buluyor :D çok ince kibar dokunmatiği de çok hassas. ayrıca sar değerlerini şimdilerde kafamıza takmaya başladık sonra 1-2 yıla kadar daha yüksek sar değerleri olan telefonlar kullandık kimse şikayetçi değildi. ben 2 arkadaşıma tavsiye edip aldırdım memnunlar çok güzel ve aklında soru olanlar fazla büyütmesin bunları pişman etmez kullanıcısını. hele ki uçuk fiyatlar arasında kendi makul fiyatı ile

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

ya ben xperia neo alcam ama eğer xperia neo ya baktıysanız vede lg optimus black kullanıosanız hangisi daha iyi neo nun tek üstünlüğü black in 5 mp neo nun 8 mp gibi geldi bana sizce sonuçta black in fiyatı 200 tl filan daha düşük sizce ? karşılaştırmada yeniyo zaten neo ama arayüz daha güzel gibi
ekranı neodan daha büyük ve çoook daha kaliteli. hemde 2-3 kat daha kaliteli diyebilirim sana. donanım olarak özelikleri aynı. kasası daha ince ve kibar neoya göre. ayrıca neonun ana ekranlar arası geçişlerde hafiften donmalar oluyor. açıkçası da neonun teması butonları falan pek güzel değil. neonun avantajı android 2.3 ve 8 mp kamera. optimus black kısa süre içinde 2.3 olacak için rahat olsun ayırca 2.2.2 froyo da olabildiğince kullanışlı. kamerada da mp herşey değildir 3mp olan slr makine en kral telefon kamerasını ezer geçer. sensörlerde önemli lg de oldukça kaliteli renkleri iyi yakalıyor çok canlı ve net. ben optimustan yana tercihini kullan derim de neoyla arasında 200 lira fark yok ikisi de çoğu yerde 999 lira. belki xperia arc ile karıştırıyorsun fiyatları

playboys

Asistan
ben kesinlikle memnunum şimdiye kadar ah şöyle olsaydı dediğim birşey çıkmadı. ekran zaten super amoledden daha iyi kendim karşılaştırdım mükemmel ekranı var hd videolarda özellikle. kamerası gayet yeterli auto focus da güzel netliyor hd video çekerkende donma takılma vs yok gayet akıcı kayıt yapıyor. deklanşör sesini programla kısabilirsiniz çok da önemli değil benim için açıkçası. wifi çok iyi casper leptoptan daha çok ağ buluyor :D çok ince kibar dokunmatiği de çok hassas. ayrıca sar değerlerini şimdilerde kafamıza takmaya başladık sonra 1-2 yıla kadar daha yüksek sar değerleri olan telefonlar kullandık kimse şikayetçi değildi. ben 2 arkadaşıma tavsiye edip aldırdım memnunlar çok güzel ve aklında soru olanlar fazla büyütmesin bunları pişman etmez kullanıcısını. hele ki uçuk fiyatlar arasında kendi makul fiyatı ile

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

ekranı neodan daha büyük ve çoook daha kaliteli. hemde 2-3 kat daha kaliteli diyebilirim sana. donanım olarak özelikleri aynı. kasası daha ince ve kibar neoya göre. ayrıca neonun ana ekranlar arası geçişlerde hafiften donmalar oluyor. açıkçası da neonun teması butonları falan pek güzel değil. neonun avantajı android 2.3 ve 8 mp kamera. optimus black kısa süre içinde 2.3 olacak için rahat olsun ayırca 2.2.2 froyo da olabildiğince kullanışlı. kamerada da mp herşey değildir 3mp olan slr makine en kral telefon kamerasını ezer geçer. sensörlerde önemli lg de oldukça kaliteli renkleri iyi yakalıyor çok canlı ve net. ben optimustan yana tercihini kullan derim de neoyla arasında 200 lira fark yok ikisi de çoğu yerde 999 lira. belki xperia arc ile karıştırıyorsun fiyatları
hmm pardon ya ben böyle kamerası 8mp hava atabileceim bişey istiyorum oyüzden tercihim neo bide neo adreno 205 kullanıyo lg nin ekran kartına göre daha iyi anlıycağın ikiside eşit gibi birinin çekimi iyi diğerinin ekranı iyi gibi ama neo donanım olarak az da olsa daha iyi

---------- Post added at 08:27 ---------- Previous post was at 07:21 ----------

http://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CCEQFjAA&url=http://www.compare-cellphones.org/Sony-Ericsson-Xperia-neo-vs-LG-Optimus-Black&ei=O4tUTtnRI6b64QTy-rTABw&usg=AFQjCNE28UFTGS0r7fTOo-Y4wIQsIH3FfA bak bakalım karşılaştırmada hangisi geçiyo

NecronomicoN

Profesör
burada optimus black'in bilgilerinin hepsi doğru değil, ilk gözüme çarpan ekranın 3.7 inch yazması. bi kere 4 inch. ağırlık ve incelik bilgileri de bildiğim kadarıyla oradaki değil. daha da ayrıntılı incelenirse başka farklılıklar da çıkabilir.

playboys

Asistan
ya xperia neo optimus blacki geçer zaten burda yarıştırma söz konusu da değil geçeçeğini herkes bilir ben bunun fiyatı için aynı fiyata daha değişik şeyler alınır demiştim ordan buraya uzadı

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Neyse kardeşim zaten bu optimus black kullanıcı anketi, konuyuda dağıtmanın bir alemi adabı yok ! ki sen tartışma türetmek istiyorsan... aç konunu uygun bölüme ben sana cevap veririm !

Elimden geldiğince ..

kapıkolu

Üyecik
merhaba arkadaşlar :) uzun süredir misafir olarak takılıyordum ve akıllı telefonlar özellikle de LG Optimus Black P970 hakkında bir sürü yazı okudum. Ve dedim ki artık ben de katılmalıyım bu sohbete çünkü merak ettiklerim var :) Telefonu gittim yerinde de inceledim. Ekranı, dokunmatiği, kamerası, interneti her şeyi iyi duruyor. Benim de ilk Akıllı telefonum olacağı için çok araştırma yapıyorum :) parayı çöpe atmamak için :p Her neyse duyduğum kadarıyla Turkcell Rom ile geliyormuş ve bu Rom gereksiz uygulamalar yüklüyormuş telefona. Bunu LGnin orjinal güncellemesiyle yok edebilir miyim? Ayrıca marketten direk uygulama indirebilir miyim? Root diye bir şey varmış da bu telefonda da yapılmak zorunlu mu? Bana lütfen görüşlerinizi bildirin :) Teşekkürler

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Öncelikle hayırlı olsun diyeyim sana, aynı zamandada foruma hoşgeldin...

açıkcası turkcell uygulamalarıyla gelmesi ufaktan can sıksada diğer hat kullanıcıları için :) sorun değil çözümü çok basit telefon ayarlar>telefon hakkında>yazılım güncelleme dediğinizde wifinizi açarak güncelleme sayesinde bu uygulama ve gereksiz oyunlardan kurtuluyorsunuz...

bana göre fiyatına göre en iyi smartphone açıkcası, tavsiye ederim..nova display teknolojisine sahip tek smartphone ayrıca :) kullanıcısıyım bu arada onuda belirteyimde..
takıldığınız nokta oldukçada elimden geldiğince yardımcı olurum..

root işlemini illa yapmanız şart değil ki istersenizde yaparsınız..

kapıkolu

Üyecik
Peki bu yaptığım güncelleme garanti kapsamı dışına çıkarmıyor di mi telefonu?
Zaten şu anda düşündüklerim arasında %80lik kısım Optimus Black'e ayrılmış durumda :) Peki renk seçenekleri bakımından beyaz ya da siyah arasında kaldım :) Beyaz renkte başka türde telefon kullanan arkadaşlarım var ve beyazda leke olunca çıkması zor oluyor ama bi yandan da beni cezbediyor siz ne dersiniz?

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
garanti kapsamından çıkıyor ama yinede LG servisinin insafiyetine kalmış :) herşey olabilir yani :) ama yapmam derler sonrasında eski haline getirirsin :) tanırlarsa yine yapmazlar :)

bana kalırsa adı üstünde optimus black :)

angel75

Dekan
Onursal Üye
Zaten şu anda düşündüklerim arasında %80lik kısım Optimus Black'e ayrılmış durumda :) Peki renk seçenekleri bakımından beyaz ya da siyah arasında kaldım :) Beyaz renkte başka türde telefon kullanan arkadaşlarım var ve beyazda leke olunca çıkması zor oluyor ama bi yandan da beni cezbediyor siz ne dersiniz?
öncelikle hayırlı olsun foruma gelişin... düşündüğün %20'lik kısımda hangi telefonlar var...??

medya faresi

SDN Okuru

dün akşam reklamlarda gördüm optimus black'in pembe renk seçeneğide var... ama en karizmatik duran siyah renkli tasarım bence...

---------- Post added at 17:20 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

bence lg optimus black, uygulamaları olsun, menü içeriği,tasarımı, nova display ekranı,2mp ön kamerası,fiyatı... yeterde artar bile

kapıkolu

Üyecik
öncelikle hayırlı olsun foruma gelişin... düşündüğün 'lik kısımda hangi telefonlar var...??
%20lik kısım Galaxy S ve BB Bold :)

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

technomind peki bu işi garantiden çıkartmayacak şekilde nasıl hallederim?

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

medyafaresi ben de siyah almayı düşünüyorum ama beyaz da gel beni al diyor hani :D

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
kendi sitesinden güncelleme yaparak , orjinal sitesinde şuanda v10c versiyonu güncel oradan yüklediğinizde sorun olmaz garanti kapsamında olur :)

ama illada işimi garantiye almak istiyorum derseniz teknik servisten teknik destek alabilirsiniz :)

kapıkolu

Üyecik
Peki teşekkür ederim :) Bu güncellemelerden herhangi birini yaparsam Turkcell saçmalığından kurtulmuş olurum heralde doğru mudur? :) ayrıca renkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hee son bi sorum daha var. İnternetten video izlendiğini biliyorum Optimus Black'te peki ya Facebooktaki videoları izleyebiliyor muyuz?

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
evet turkcell uygulamalarından kurtuluyorsunuz, renk hakkındaki düşüncem ise normalde her halukarda Optimus black.
ama beyazda cezbetti beni...
facebooktaki videoları eğerki youtubeyse üzerinde değil ise indirerek izliyebiliyorsunuz ..

ganayem

Üyecik
her türlü videoyu online veya offline izleyebiliyorsunuz merak etmeyin. hatta divxler de altyazılı izlenebiliyor.

kapıkolu

Üyecik
şimdi technomind facebooktakiler indirip izleniyor dedi ganayem hepsi izlenir dedi :) açıkcası orda bi karmaşa oldu. Normal tarayıcıdayken mesela shiftdelete.net'e girdim ordan bi videoyu youtube üzerinden değilse izleyemem mi? illa indirmem mi gerekiyor?

stat counter