Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
çok iyi fotoğraflar. kamerası cidden çok iyiymiş. bir çok markanın kamerası 5mp'in hakkını veremiyor ama optimus black'te bu olay yok gibi.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
tabiki gündüz çekimler daha güzel lakin netlik kazansın diye gece çekimlerini paylaştım :) önemli değil faydalı olduysam ne mutlu bana ;)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
oooo iyiymişşş.... keşke birde ön kameradan görebilsek :)

Aline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler gayet açıklayıcı olmuş :) Optimus black'in ekranını ve g-key özelliğini iyi açıklamış. Bütün smartphoneların böyle açıklaması olsa Türkçe Türkçe bizde görsek daha rahat karar versek :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
evet evet ön kamera fotoğraflarını da merak ediyoruz. 2mp ön kamera sonuçta her zaman denk gelmiyo :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
5 mp kameraya göre fotoğraflar oldukça kaliteli.İncelemede güzelmiş. :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
offf bu optimus black kamerası ile ne kaliteli fotolar çekilir yaaaa....

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
offf bu optimus black kamerası ile ne kaliteli fotolar çekilir yaaaa....

kesinlikle güzel sonuçlar çıkıyor ortaya ama en güzeli ön kamerası ile yapılabilen görüntülü görüşme bence... ben her ne kadar karşı tarafı süper göremesemde karşı taraf beni gayet net gördüğünü özellikle belirtiyor... bir arkadaşım optimus black'le çok güzel fotoğraflar çekmişti... şayet kendisinden alabilirsem paylaşırım burada... gerçekten fotoğraf makinesi ile çekilmiş gibi net...

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

optimus black'in gerçekten gece çekimi çok güzel... her makine gündüz net çekiyor ama çoğunun gece görüşü olmadığı için hiç çıkmıyor...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
evet optimus black'in gece çekimi gerçekten çok net çıkmış. çoğu telefonda gece çekilen fotoğraflar bu derece net çekim yapamıyor. kamera konusunda da geçer not almış bulunuyor optimus :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
lg optimus black'in ön kameradan fotoğraf çekimlerini LG Optimus Balack P970 2GB çıktı konu başlığı altında görebilirsiniz... Çok başarılı.. Gerçekten kaliteli bir smartphonemuş kendisi :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet optimus black'in gece çekimi gerçekten çok net çıkmış. çoğu telefonda gece çekilen fotoğraflar bu derece net çekim yapamıyor. kamera konusunda da geçer not almış bulunuyor optimus :)

mesela ilk iphone çıktığında hemen hemen her telefonda olan flaş ve zoom'un olmaması hayrete düşürmüştü beni... şimdi bile iphone gelişti ama kamerasında bu özellikler olsada hala çekim olarak aynı vasatlıkta... ama optimus black her türlü özelliğinin yanında iyi bir de kameraya sahip olmuş...hatta 2 :) ön kamerayı ve net çekimini unutmamak lazım :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ön kamera gerçekten beklenenin üzerinde çekim yapıyormuş.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
5357.jpg

5385.jpg

Arkadaşlar bir kaç fotoğraf daha ekliyeyim dedim, optimus black kamerası hakkında kafanızda soru işareti kalmasın ;)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
fotoğraflar süper... elinizde profesyonel fotoğraf makinası olsa ne resimler çekersiniz tahmin bile edemiyorum :)
optimus black'in ön kamerasıda arka kamerasıda süper gerçekten... fotolarda nesnelerin parlaklığına cidden şaşırdım.. mükemmel gözüküyorlar...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
fotoğraflar süper... elinizde profesyonel fotoğraf makinası olsa ne resimler çekersiniz tahmin bile edemiyorum :)
optimus black'in ön kamerasıda arka kamerasıda süper gerçekten... fotolarda nesnelerin parlaklığına cidden şaşırdım.. mükemmel gözüküyorlar...

elimde profesyonel makina olsa ciddi anlamda coştururum, siz SDN olarak para toplayın :) bende üç , beş ilave edip üstüne güzel bir makina alayım :=) çok istiyorum bu arada bir tane makina almak ...

[MENTION=143188]vladislav[/MENTION] kamerasını test etmek için paylaştım görün yani :) herhangi bir kamera değil optimus black'ten çıkma resimler :)

daha ne resimlerim varda neyse ramazan bitsin :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
fotoğraflar çok güzel çıkmış gerçekten daha önceki resimlere baktığınızda da ön kameranın en az arka kamera kadar net olduğunu görebiliyorsunuz. konseptlerde güzel olmuş bu arada arkadaşların dediği gibi iyi bir fotoğrafçı olur sizden :)

Alnair Alsad

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
[MENTION=138307]technomind[/MENTION]: Acı bize! :D

Fotoğraflar da renkler de süper gerçekten. :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
:) hakkaten ya kusura bakmayın paylaştım ama :S neyse artık şey yapmayın :D bakmayın boş şişelere felan bakın üstteki resim yerine hehe :)

merak ettim hucum ettim Vatanın sitesine ama o kadar beyaz mış ki :) sadece sayfayı görüyorum :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
:) hakkaten ya kusura bakmayın paylaştım ama :S neyse artık şey yapmayın :D bakmayın boş şişelere felan bakın üstteki resim yerine hehe :)

merak ettim hucum ettim Vatanın sitesine ama o kadar beyaz mış ki :) sadece sayfayı görüyorum :)

:) birilerinin böyle diyeceğini biliyordum :) siz ilk oldunuz... beyazın daha fazla fiyata geleceğini düşünüyordum ama yine şaşırttı beni Lg :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
alın size fırından taze taze çıkmış optimus black or white :) şarkı gibi oldu...
images

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ohh teşekkürler [MENTION=144163]medya faresi[/MENTION] görmüş olduk :D sen bu resmi vatan bilgisayara verde :D sitesine atsın işte optimus black & white :D ne dedim ben :D

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
haha evet bende baktım yeni optimus black beyaz yazıyor ama resim yok... aradım buldum :) bu arada yakışmış optimus black'e beyaz... bazı telefonlarda kaba durabiliyor ama gitmiş buna...bir de pembesi olsa ne makbule geçerdi ama... optimus pink :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
haha evet bende baktım yeni optimus black beyaz yazıyor ama resim yok... aradım buldum :) bu arada yakışmış optimus black'e beyaz... bazı telefonlarda kaba durabiliyor ama gitmiş buna...bir de pembesi olsa ne makbule geçerdi ama... optimus pink :)

o da yakında çıkacakmış zaten...