Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
:) aklıma optimus black'in nova display özelliği için çekilen video geldi :))) halı sahanın aydınlatması :)

bende izledim onu... çok eğlenceli.. nova display ekran bence güneş ışığında çok daha iyi.. geçen arkadaşımla ön kameradan görüşme yaptım.. çok komikti ben onu net görürken o beni görmek için gölge birşeyler yapmaya çalışıyordu.. bende "yaa kapaa.. git kendine optimus black al" dedim :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende izledim onu... çok eğlenceli.. nova display ekran bence güneş ışığında çok daha iyi.. geçen arkadaşımla ön kameradan görüşme yaptım.. çok komikti ben onu net görürken o beni görmek için gölge birşeyler yapmaya çalışıyordu.. bende "yaa kapaa.. git kendine optimus black al" dedim :)

biri yazmıştı forumda savunduğu bir telefonun artı özelliği olarak ön kısmında fener olduğunu :))) nova display'den haberi yok sanırım telefon başlı başına fener gibi... bu arada telefonda fener ne alaka? maden ocağında mı çalışıyoruz biz :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hakikaten çok zekice bir reklam çalışması olmuş. hem optimus black ve nova display'in ne kadar ciddiye alınması gerektiğini gösteriyor hem de çok iyi bir amatör çalışma örneği.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
o reklamda telefon çaldığında ekranın o kadar parlak olmasını yalandır demiştim ama doğruymuş :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
o reklamda telefon çaldığında ekranın o kadar parlak olmasını yalandır demiştim ama doğruymuş :)

angel75 ve optimus black'in nova display ekranı... ben de siz bu kadar övdükçe abartıdır demiştim ama doğruymuş :)))) güneşte gayet rahat görünce ekranı inandım...özür dilerim :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
angel75 ve optimus black'in nova display ekranı... ben de siz bu kadar övdükçe abartıdır demiştim ama doğruymuş :)))) güneşte gayet rahat görünce ekranı inandım...özür dilerim :)

nova display konusunda beni karıştırdınız sanırım medyafaresi.. ben yeni aldım telefonu çünkü :) ama abartılacak kadar varmış sonuçta ekranı.. amoled halt etmiş yanında...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
aslına bakarsanız bu havalarda nova display özelliğini daha net anlayabiliyorsunuz :) arkadaşlar ellerini telefonun ekranına gölge yapmak için kullanırken :) ben gözüme güneş gelmesin diye tutuyorum :D

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
optimus black'imle dün bir sürü resim çekip nova sayesinde rahat rahat bakmanın keyfini çıkardım :):) ön kameradan da çektim.. çok kaliteli.. bilginize :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nova display konusunda beni karıştırdınız sanırım medyafaresi.. ben yeni aldım telefonu çünkü :) ama abartılacak kadar varmış sonuçta ekranı.. amoled halt etmiş yanında...

hayır sizin çok memnun kalmanız ve bunu belirtmeniz üzerine demiştim ki zaten ben de aynı fikirdeyim. nova display zaten optimus black'in dikkat çekici özelliği...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sadece pink'le kalsa optimus black -white , black -blue diye devam ediyor. renk skalasının bu kadar geniş olması çok güzel acaba türkiye'ye ne zaman gelir?

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
sadece pink'le kalsa optimus black -white , black -blue diye devam ediyor. renk skalasının bu kadar geniş olması çok güzel acaba türkiye'ye ne zaman gelir?

pink eylül'de gelecek diye okumuştum... tam genç kızlara göre bence...
artık her yerde ellerinde optimus black-pink olan, oyun oynayan kızlar görürsek şaşırmayalım... :)

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
umarım gelir dediğim gibi çünkü optimus black hem özellik/uygulama olarak hem de fiyat olarak çok uygun bir telefon. şu anda 2mp ön kamerası olan ok fazla telefon yok, zaten nova display ekran lg'nin geliştirdiği bir ekran... tasarım olarak gayet zarif, ağır değil bence siyahtan çok daha fazla tutulacaktır o renkler

playboys

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sorular bayağı ağır geldi bir anda :) Şaka Şaka tabiki :)
1. Soru : Güncelleştirme Ne zaman ?
Cevap : Öncelikle aynın sonuna kadar güncelleştirme yapılması bekleniyor aldığım bilgiye göre :) Anroid 2.2 Den 2.3 geçiş o zaman yapılabilecek :)
2 . Soru : 700 NIT IPS LCD dedi sanırım demişşin :)
Cevap : evet 700 NIT IPS LCD dedi yani bu lcd olarak en son safhaya ulaşmış bir ekrandır. dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip :)
3. Soru : Kalınlık,Ağırlık Ve hakkındaki bilgi
Cevap : olarak gayet ,ağırlık olarak inan çok hafif geldi bana,kalınlık olarakta kalın denilmiyecek kadar bir alet.. tabiri caizse incecik bir söz :)
4.soru : G-key tuşu ...
Cevap : G-key tuşu Açıkcası tam sormadım ama sacede resimler için olmadığını düşünüyorum :)))) ama resimlerde 3D şekilde yönlendiriyorsunuz resimleri süper birşey :)
5. soru : Varmı ?
Cevap : Şuanda olarak demiyeyimde olaraktan bir durum söz VatanBilgisayarda sitesindede Mevcut 899 tl dir :) yani :))
6.Soru : ve uygulamaları, ...
Cevap : uygulamaların ve olduğunu.. aynı zamanda sorunsuz bir şekilde donmadan oynandığını belirteyim. gerçekten sorun ... ve eğerki almak istiyorsanız.. kesinlikle tavsiye ederim... Umarım açıklayıcı olmuşumdur :)
ya xperia neo yuda inceleme fırsatın olursa hangisi daha iyi söylermisin bide harbiden bi insan 1.30 dk nin içine bukadar iyi bi inceleme sığdırırdı çekmeden önce deneme filan mı yaptın :)