Optimus Black in akibeti ne olacak?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar LG Kanada bürosundan yapılan açıklama ile Optimus Black lere ice cream güncellemesi gelmeyeceği kesinlik kazandı.
Her ne kadar sonra açıklama geri çekildi vs gibi haberler çıksa da çıkma ihtimalinin söz konusu olmadığı aşikar.

Optimus Black de kullanılmak üzere jelly bean modlanır mı sizce? veya optimus black telefonların görebileceği en son rom ne olur?
Konu hakkında bilgisi olanların yorumlarını merak ediyorum.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
custom rom olarak kesinlikle ics gelecektir. ics geliyosa jb de gelir yani neden olmasın

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
custom rom olarak üzerinde çalışıyorlar sürekli ama benim hevesim gitti artık. kardeşimde htc evo 3d var telefon arayüzüyle akıcılığı ile çok önde. benim optimus black ise sürekli kasılmaktan başka bir işe yaramıyor. cm7'de akıcılık sağlanıyor ama ondada stabilite yok.

optimus black ile ilgili tek planım en kısa zamanda satmak

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bu saatten sonra 4.1 vermezler, 4.0 da gelmeyecek gibi gelsede zaten şu anki kasılmalar ICS dede devam eder bence.
Hep söylediğim bir şey var LG donanım konusunda çok iyi ama yazılımda sıfır. Kullanıcısını küstürerek bence hata yapıyor.
Benimde umudum kalmadı, biraz daha kullanıp eşime vermeyi düşünüyorum bende....

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
optimus black'e 4.0 gelmez.. 2.3'de donmalar yaşanıyorsa 4.0'da ne olur kim bilir..

bence yazılım konusunda düzelecek lg.. 2012 model telefonlarında bunu görebileceğiz diye düşünüyorum..

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
optimus black'e 4.0 gelmez.. 2.3'de donmalar yaşanıyorsa 4.0'da ne olur kim bilir..

bence yazılım konusunda düzelecek lg.. 2012 model telefonlarında bunu görebileceğiz diye düşünüyorum..

Bilgisayar gibi düşünebiliriz şimdi sistem gereksinimleri 4.0' ı kaldırmıyorsa ve donmalar olacaksa gelmesi de zaten birşeye yaramazdı. Optimus Black'leri elden çıkarıp yeni modellerini almaya bakalım. Misal 4x hd çok seri bir telefon.

Son mesajlar