Optimus 3d oyunları

Bu konuyu okuyanlar

webspider

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar.
02.03.2012 itibariyle bende optimus 3dye sahip oldum. mükemmel bir deneyim.
sormak istediğim birşey var. asphalt golf vb oyunları ilk açtığımda oynadım ancak bir süre sonra tekrar açtığımda 300-400mb vs gibi download yapmak istiyor yapmayınca oyunlar açılmıyor. sebebi nedir? ve bunu iptal etmenin bir yolu varmıdır? yardımcı olmanızı bekliyorum.
şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Oyun içerisine güncelleme gelmiş olabilir....

İlk aldığınızda zaten tüm oyunları kendi içerisinde oluyor :S yani download etmeye gerek kalmadan.. dosyalarını falan mı sildiniz ? çalışmasını engelliyor olabilir belkide...

Download etmeyi denediniz mi peki ? ettikten sonrada yine aynı şekeilde download istedimi ?

webspider

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
her defasında yapmıyor ilk oynadığımdan sonra istedi sonra bunu istedi boyut çok büyük olduğu için uğraşmayayım diye sormak istemiştim.
bir iki tane oyunu bu şekilde yükledim çalışıyor ancak bi sürü oyun var hepsine yapmak için iki günüm gider herhalde
smile.png

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
içerisinde gelen oyunlar 2 yada 3 tane olması lazım yanılmıyorsam , ancak bundan sonraki oynamak istediğin oyunlar için downloadın kaçınılmaz olucaktır :)

webspider

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
orası öyle zaten onun farkındayım ancak zaten sıkıntım diğerleriyle birlikte içinde gelen oyunlarda bunu yapıyor ancak yapacak pek birşey yok malesef hepsini tek tek download edeceğiz ne yapalım : gülü seven dikenine katlanır misali :) yardımın için teşekkürler...

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
orası öyle zaten onun farkındayım ancak zaten sıkıntım diğerleriyle birlikte içinde gelen oyunlarda bunu yapıyor ancak yapacak pek birşey yok malesef hepsini tek tek download edeceğiz ne yapalım : gülü seven dikenine katlanır misali :) yardımın için teşekkürler...

Aynen öyle ne yazık ki :) Downloadsız tadı çıkmıyor , heyecanla acaba nasıl bir oyun diye merak ediyorsun indiriyorsun... Lakin, İndirdiğin oyun fos çıkınca işte o zaman devreler atıyor :)

Ben Pes2012 Download ettim mesela ALLAH'tan güzel çıktı :p