Optik Form Okuma Programım

Bu konuyu okuyanlar

kolay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba SDN ailesi. Kendi yazdığım optik form okuma programımı tanıtmak istiyorum.
Kolay Optik Okuma, bilgisayar destekli bir optik form okuma programıdır.
Kolay Optik Okuma programı ile, basit bir tarayıcı yardımıyla sınavların optik formlarını okutabilir, sonuç belgeleri ve sonuç listeleri çıkarabilirsiniz.
Kolay Optik Okuma programının genel özellikleri şunlardır:

• Kendinize uygun optik formları program aracılığıyla tasarlayabilir, çok rahat çıktılarınızı alabilirsiniz.
  • Basit bir tarayıcı yardımıyla optik formlarınızı okutabilirsiniz. Kolay Optik Okuma yazılımı otomatik belge besleme ünitesi (ADF) olan tarayıcılarla uyumludur. Bu sayede bir defada, birden fazla formu çok rahat okutabilirsiniz.
  • Kolay Optik Okuma yazılımı ile tasarladığınız, siyah-beyaz veya renkli formları fotokopiyle çoğaltılmış olsa dahi okutabilirsiniz.
  • Kolay Optik Okuma yazılımı sadece optik formları okumakla kalmaz, sonuç belgeleri ve sonuç listelerini de verir.
  • Okuttuğunuz hiç bir veri kaybolmaz, KAYDOLUR! Dilerseniz sınava ait verilere daha sonra tekrar ulaşabilirsiniz.
  • Raporlarınızı Word, Excel formatlarında alabilirsiniz. Ayrıca Raporları PDF formatında görebilirsiniz.
Programı paylaşırken eleştirildiğim bir husus vardı. Programda iki sürüm var. İlki standart kullanıcı: Bu kullanıcı için kayıt olmaya gerek yok. Programı ücretsiz, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. İkincisi kayıtlı kullanıcı: İleri düzey işlemler için kayıtlı kullanıcı olmak gerekiyor. Bunun için bağış sistemi getirdim. Amacım sunucu vb. masrafları karşılamak.
Ekran görüntüleri ve kurulum dosyaları için siteme bakabilirsiniz.
http://www.kolayoptikokuma.com

sukriye28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba bu programı hangiprogramlama dili ile yaptınız . optik okumalı bir kontrol takip projesi yapacağım. yardım ederseniz sevinirim