OPPO RX17 NEO hakkında fikir sahibi olan var mı? Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Jogureo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son zamanlarda telefon almanın ne kadar zor olduğunu gerçekten anlamış oldum.

Aklımda Huawei Mate 20 Lite veya Samsung A50 vardı fakat bir de geçenlerde gezerken gözüme OPPO markası takıldı ve fiyat olarak şuan aynı orandalar.
Sizce alınır mı? Ekranı, arayüzü, kamerası vesaire nasıldır? Android tarafında iyi midir? Bilgim olmadığı için soruyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca LG, Xiaomi gibi markaları sevmiyorum.
Özellikle LG'nin arayüzünden nefret ediyorum diyebilirim. O yüzden bu markalara uzağım.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ne kadarlık cihaz bakıyorsunuz? Ayrıca o aralıkta meizu 16'da olması lazım.

Jogureo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam sürekli aynı örnekler veriliyor. Ben Meizu, Xiaomi tarzı cihazlar sevmiyorum LG'de sevmiyorum. Ayrıca Meizu'da güncelleme desteği yok arkadaşım da var kan ağlıyor satmak istiyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam sürekli aynı örnekler veriliyor. Ben Meizu, Xiaomi tarzı cihazlar sevmiyorum LG'de sevmiyorum. Ayrıca Meizu'da güncelleme desteği yok arkadaşım da var kan ağlıyor satmak istiyor.

Tamamdır oppo'da zannedersem öyle yani hem oppo hem meizu gerek malzeme kalitesi ve arayüz görüntüsü olarak güzel cihazlar yapıyorlar ama sadece kendi güncellemelerini veriyorlar yani google güncellemelerini vermiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi mate 20 lite ve sam a50'de çok güncelleme vermez çünkü ara model.

Jogureo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tamamdır oppo'da zannedersem öyle yani hem oppo hem meizu gerek malzeme kalitesi ve arayüz görüntüsü olarak güzel cihazlar yapıyorlar ama sadece kendi güncellemelerini veriyorlar yani google güncellemelerini vermiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi mate 20 lite ve sam a50'de çok güncelleme vermez çünkü ara model.
Peki hocam sizce Oppo alınır bir cihaz mı? Şuan Teknosa'da 2500 TL'ye satılıyor. Gerek kasa yapısı, gerekse tasarımı çok güzel geldi bana üstelik Samsung gibi Amoled kullanıyormuş. Mate 20 lite'dan çok çok üstün gibi geldi bana neden bilmiyorum ama öyle. Samsung'dan da kamerasının iyi olduğu tüm inceleme testlerinde ortaya çıkmış.

Aynı zamanda arayüz olarak çok stabil ve iyi olduğu söyleniyor.
Yurtdışında da çok sağlam ve kaliteli bir marka olduğu söyleniyor OPPO için.

kaldirimli01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kullanıyorum Kamera konusunda kendi fiyat aralığında çok iyi. gece çekiminde harika ama biraz yakınlaştırınca fotograf kalitesinde düşme var gündüz güzel.Hız harika.bence 2500 e düştüyse çok iyi fiyat.alınabilir.ŞArj çok iyi günü rahat çıkarabilir.Güncelleme hala gelmedi inşallah 9 gelir.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Fiyatını hak etmiyor.
USB Type C yok
Tasarım ve ekran kalitesi olarak çok beğeniyorum.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
RX Neo güzel bir cihaz. Ha ama R serisini oppo sonlandırdı.

Ben olsam daha farklı bir cihaz alırdım.