Oppo Reno Z vs Mi 9T vs Redmi Note 8 Pro sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

kiwii85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
9 Kasım'da 3499 liraya teknosadan vade farksız taksitle oppo reno 2z'yi aldım. Xiaomi modellerine kıyasla tasarımsal, arayüz, ses ve ufakta olsa kamera açısından daha iyi buldum. Şu ana kadar performansından memnunum. Clash of royale clash of clash ve cod oyunlarını oynuyorum. Herhangi bir ısınma yaşamadım. Ses konusunda zaten efsane. Önceki telefonum S4'e oranla şu an 3'te 1 oranda ses seviyesi aynı etkiyi veriyor. Telefonla konuşurken biraz sesi kısmanız gerekiyor. Hopörlerle açık gibi yakınınızdakilerde konuştuklarınızı duyuyor. Keşke arayüzde bildirim sesini ayrı şekilde ayarlayabilseydik. Arama ile aynı seviyede kaldığı için bildirimler rahatsız edebiliyor. Kamera performansı başarılı özellike gece fotolarını gündüze çeviriyor resmen.
Simdiye kadar bir sorun yasadin mi, ben de almayi dusunuyorum. Mi 9t ile note 8 pro arasinda kaldim. Kamerasindan dolayi oppoya kayiyorum ama guncelleme, servis, stabilite sorunu yasanabilir diye karar veremedim

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Simdiye kadar bir sorun yasadin mi, ben de almayi dusunuyorum. Mi 9t ile note 8 pro arasinda kaldim. Kamerasindan dolayi oppoya kayiyorum ama guncelleme, servis, stabilite sorunu yasanabilir diye karar veremedim
Nedense media tek işlemciler bana hiç güven vermiyor. Mi9t den yürü derim.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Herşey fiyat olmamalı. Kalite ve premium farkı var arada.
Bu mantıkla herkes Fiat araba alsın o zaman BMW VW AUDİ flan neden satılıyor ki. Sonuçta hepsinde 1.6 motor var gibi birşey senin bu dediğin.
Kullanım deneyimi ve kalite farkı hissediliyor Oppo telefonlarda.
Arkadaşa Xiaomi redmi note 7 aldık. 2-3 günde bir yakınlık sensörü bozuluyor telefon kulağına götürünce ekran kararmıyor flan. İllaha telefona reset atman gerek ayarlara girip tekrar yakın sensörü kalibrasyonu flan yapman lazım çok gıcık birşey bunun gibi ufak tefek hayatı zorlaştıran sıkıntılar oluyor Xiaomi telefonlarda. ARada reklamlar çıkıyor Çin'ce karakterler geliyor flan ben sevmiyorum açıkçası.
Sen ne anlatiyosun mi 9t SD 730 kullanılırken oppo reno Z de MTK p90 kullaniliyo mi 9 t de metal kasa var oppo reno Z de plastik kasa neyin kalitesi hem daha ucuz malzeme kullan hem pahalıya sat tr pazarında oppo almak saçmalıktır ancak reklam yapsınlar o reklamların parasinida telefonlara eklesinler 2000 TL edecek telefonu 3000 TL ye satıyorlar

Son mesajlar