Oppo Reno 2Z alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar şuan xioami note 6 pro kullanıyorum, ve artık xioaminin kalitesizliğinden sıkıldım eskıden mi 8 kullanıyordum, artık çentiksiz güzel kameralı ve güzel ses veren bi telefona geçmek istiyorum. Türk telekom dan tarifeye ek alıcam note 6 proyu da onlara vericem, Turk telekom da olan cihazlar önerirseniz sevinirim benim kalbim niyeyse bu model de. Çok fazla faiz de binmiyor 200 300tl bişey biniyor, yaşım genç allaha şükür giderim yok çalışıyorum asgari maaşın biraz altın da alayım dedim saga sola yatırcagıma bi mal sahibi olurum bir de çok zora sokmıycak beni ayda 300tl vericem paketimle dahil olarak.

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
O fiyatı reno2z gerçekten haketmiyor.
s10e de ön ödeme olarak 1000tl istemeseler direk onu alıcam da, işte X de istemiyolar s10 e de istiyorlar anlamadım ben bu işi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçi telefonculardan 2.el alıp, onlara turk telekom cihaz üstünden para verebilirim, en son öyle şeyler yapılıyordu.Ben adamın dükkanından istediğimi alıyorum aynı paraya adam turk telekom dan herhangi bi telefonu alıyor ben yine faturayı ödüyordum öyle bişeyler de yapabilirim

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Arkadaşlar şuan xioami note 6 pro kullanıyorum, ve artık xioaminin kalitesizliğinden sıkıldım eskıden mi 8 kullanıyordum, artık çentiksiz güzel kameralı ve güzel ses veren bi telefona geçmek istiyorum. Türk telekom dan tarifeye ek alıcam note 6 proyu da onlara vericem, Turk telekom da olan cihazlar önerirseniz sevinirim benim kalbim niyeyse bu model de. Çok fazla faiz de binmiyor 200 300tl bişey biniyor, yaşım genç allaha şükür giderim yok çalışıyorum asgari maaşın biraz altın da alayım dedim saga sola yatırcagıma bi mal sahibi olurum bir de çok zora sokmıycak beni ayda 300tl vericem paketimle dahil olarak.
emre'ye bende katılıyorum.1.si toza suya dayanıklılığı yok.2.si ise işlemcinin sıkıntılı bir geçmişi var. o fiyata almanızı önermem

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ne önerirsiniz peki arkadaşlar? operetör de bulabileceğim bir marka olması şartı ile

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Ne önerirsiniz peki arkadaşlar? operetör de bulabileceğim bir marka olması şartı ile
Operatörlerde tam olarak hangi cihazlar var bilmiyorum. Siz alabileceklerinizi yazınz biz de ona göre söyleyelim. Tabi bana göre yapabileceğiniz en mantıklı iş, her ay vereceğiniz 300tlyi biriktirip nakit olarak bir telefon almak.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
fiyatını hake etmiyor RN8 Pro alman daha mantıklı olur ki bu yılın en iyi f/p cihazı bence Mİ9T kullanıcısı olarak RN8 Pro da kafamı az kurcalamadı desem yalan olur

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
fiyatını hake etmiyor RN8 Pro alman daha mantıklı olur ki bu yılın en iyi f/p cihazı bence Mİ9T kullanıcısı olarak RN8 Pro da kafamı az kurcalamadı desem yalan olur
Hocam gözlerim yaşardı ben bu yılı telefonsuz kapatırsınız diye düşünüyordum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam gözlerim yaşardı ben bu yılı telefonsuz kapatırsınız diye düşünüyordum.
İnan bende öyle düşünüyordum hatta benim telefon işi kesin 2020'ye kaldı dediğim bile oldu neredeyse umudumu kesmiştim ablam sağolsun imdadıma yetişti ve Mİ9T'ye geçtim bende kardeşi olarak onu Xperia XA'dan Mİ9 Lite'a geçirmeyi planlıyorum acaba seneye Mİ9 Lite'ın fiyatı 2000'in altını görür mü ?

Son düzenleme: