Oppo Find 7 Türkiyeye Gelecek mi

Bu konuyu okuyanlar

NeonJa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar yeni telefon alacağım düşündüğüm modeller arasında oppo find 7 de var internetten araştırdığım kadarıyla cidden sağlam bir telefon ekrn çözünürlüğü olsun tasarımı ,kamerası vsvs olsun güzel bir telefon sorularım şunlar oppo find 7 türkiyeye gelecekmi?gelecekse ne zaman? iyi ve kötü yanları nelerdir ? general mobile discovery elite mi oppo find 7 mi ? şimdiden teşekkürler.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Oppo yada Elite yerine LG G2 alabilirsiniz fiyatıda performansıda donanımıda kamerasıda gayet güzel, 4K videoda çekebiliyorsunuz ek özellik yükleyip.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Oppo find bu yıl içerisinde avrupa amerika da ülkerinde satış yapacağını açıklamıştı. Açıklanan ülkeler arasında Ülkemiz yer almadı. Kısa vadede geleceğini sanmıyorum. Altenatif olarak G2 alınabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oppo find bu yıl içerisinde avrupa amerika da ülkerinde satış yapacağını açıklamıştı. Açıklanan ülkeler arasında Ülkemiz yer almadı. Kısa vadede geleceğini sanmıyorum. Altenatif olarak G2 alınabilir.
Yanlıs biliyorsun Satısa cıkıcak ilk 10 ülke İcinde Türkiye'de var. Sırayla dagıtım yapılmaya baslandı. En yakın eylül ayının sonuna dogru Oppo Türkiye'ye girecegini sanıyorum. Elllerindeki listede 6 yada 7. sırada Türkiye vardı.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Yanlıs biliyorsun Satısa cıkıcak ilk 10 ülke İcinde Türkiye'de var. Sırayla dagıtım yapılmaya baslandı. En yakın eylül ayının sonuna dogru Oppo Türkiye'ye girecegini sanıyorum. Elllerindeki listede 6 yada 7. sırada Türkiye vardı.

Açıklanan ülkeler arasında Ülkemiz yoktu. Sizin söylediğiniz sadece söylenti, Resmi açıklama aşağıdaki gibidir.

Now, we can get to the countries where Oppo says you will be able to find the phone next quarter. These include Canada, UK, Spain, Australia, Germany, France, Belgium, Malaysia, Sweden, Singapore, Finland, Greece, Denmark, New Zealand, Norway, Japan and Hong Kong.

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
oneplus one den sogudum oppo find 7 yi görünce :) polonyada satışı da var üstelik :)