Oppo a74 mü? Xiaomi redmi not 9 mu?

Bu konuyu okuyanlar

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Şu anda kullandığım telefon iphone 6 tahmin edresiniz ki çok sık telefon değiştiren biri değilim telefonu 2 yıl kullansam yeter gibi bi düşüncem yok sonuna kadar sömürmem gerek iphone 6 yı değiştirme sebebim de bazı uygulamalara artık sürümünün yetmemesi.
Bu iki telefon arasında kaldım sıkıntıları neler hangisi iyi bilmiyorum ikisini de araştırdım pek bi farklarını bulamadım oppo a74 ün daha yeni bir telefon olması dışında. sizin düşünceleriniz nedir veya muzdarip olduğunuz bir durum var mı acaba ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Şu anda kullandığım telefon iphone 6 tahmin edresiniz ki çok sık telefon değiştiren biri değilim telefonu 2 yıl kullansam yeter gibi bi düşüncem yok sonuna kadar sömürmem gerek iphone 6 yı değiştirme sebebim de bazı uygulamalara artık sürümünün yetmemesi.
Bu iki telefon arasında kaldım sıkıntıları neler hangisi iyi bilmiyorum ikisini de araştırdım pek bi farklarını bulamadım oppo a74 ün daha yeni bir telefon olması dışında. sizin düşünceleriniz nedir veya muzdarip olduğunuz bir durum var mı acaba ?
Oppo A74 öneririm.Xiaominin yazılımı iyi değil.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Oppo A74 öneririm.Xiaominin yazılımı iyi değil.
yazılımı iyi değil derken neresi kötü biraz açabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi not10s
samsung m31s
tlc 10 plus
oppo a74
genel olarak bu telefonlar arasında kaldım ama oppo beni daha çok tatmin eder gibi hem yerli sıkıntı olursa parçası daha kolay bulunur gibi veya garantisi vs bilmiyorum daha oppo ile ilgili kötü bir şey duymadım siz ne diyorsunuz ?

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Arayüzde buglar,kamerada iyi fotoğraf çekememe, dönem dönem kasmalar gibi olumsuzluklar var.Amiral gemisi cihazlarda arayüz daha derli toplu ama orta seviye ve giriş seviyesi cihazlarda Xiaomi arayüz ve yazılım konusunda üzer.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Arayüzde buglar,kamerada iyi fotoğraf çekememe, dönem dönem kasmalar gibi olumsuzluklar var.Amiral gemisi cihazlarda arayüz daha derli toplu ama orta seviye ve giriş seviyesi cihazlarda Xiaomi arayüz ve yazılım konusunda üzer.
siz kullandığınız için mi biliyorsunuz bunları yanlış anlamayın sadece merak ettim teşekkür ederim bu arada

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416

redmi not10s
samsung m31s
tlc 10 plus
oppo a74
genel olarak bu telefonlar arasında kaldım ama oppo beni daha çok tatmin eder gibi hem yerli sıkıntı olursa parçası daha kolay bulunur gibi veya garantisi vs bilmiyorum daha oppo ile ilgili kötü bir şey duymadım siz ne diyorsunuz ?
Kesinlikle A74 kullandığım için söylüyorum.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Kesinlikle A74 kullandığım için söylüyorum.
ne zamandır kullanıyorsunuz hocam ve şikayet sitelerinde çok şikayet gördüm onlar abartı sanırım biraz çünkü iphone 11 e de çamur atan adamlar var ve hiç sıkıntı yaşadınız mı zahmet olmazsa biraz detay verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden :)

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Reaksiyon puanı
693

redmi not10s
samsung m31s
tlc 10 plus
oppo a74
Redmi Note 10s öneririm.
Ayrıca not diye bir model yok. "Note"

dijitaldunya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Hiç kullanmadım ama denemek çok istiyorum malum diğer telefon fiyatları çok uçuk hangisi daha iyi gerçekten.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
A74 Kullanıyorum soruların varsa sorabilirsin

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
memnunsun yani baya
Evet??

memnunsun yani baya
1 aydır kullanıyorum hiç bir sorun Yok.Özellikle şarj konusunda çok iyi 1 saatte tam şarj oluyor ve yavaş bitiyor 3-4 saat pubg oynadım %15 veya 20 gitti okadar

Tek sevmediğim şeyi kilit ekranını hiç özelleştiremiyorsun bitek duvar kağıdını değişebiliyosun başka hiç bişey olmuyor S4 minide bile kilit ekranına yazı yazılıyordu

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Evet??

1 aydır kullanıyorum hiç bir sorun Yok.Özellikle şarj konusunda çok iyi 1 saatte tam şarj oluyor ve yavaş bitiyor 3-4 saat pubg oynadım %15 veya 20 gitti okadar

Tek sevmediğim şeyi kilit ekranını hiç özelleştiremiyorsun bitek duvar kağıdını değişebiliyosun başka hiç bişey olmuyor S4 minide bile kilit ekranına yazı yazılıyordu
pubg full ayarlar ile kasmadan donmadan oynanıyor mu

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
pubg full ayarlar ile kasmadan donmadan oynanıyor mu
Pubg kasmadan donmadan akıcıda oynatıyor full ayarları denemedim ama oynarsa bile ben oynamam full ayarlarda

Parmak izi ekranın altında olduğu için okumaz felan diyordum tereddütte kalmıştım ama tam takır çalışıyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
açıkçası oppo yerli üretim falan ya o kafamı karıştırıyor bu ülkede işini hakkıyla yapan insan sayısı çok az ama sadece üretim burda sanırım menşei türk değil
Oppo A74 gibi Redmi Note 10S de burada üretiliyor ve işlemcisi daha iyi olduğu için haliyle oyun performansı ve kullanım ömrü de daha iyi. Eğer bu ikisi arasında kaldıysan Note 10S beklentilerini daha rahat karşılayabilecek bir cihaz.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Oppo A74 gibi Redmi Note 10S de burada üretiliyor ve işlemcisi daha iyi olduğu için haliyle oyun performansı ve kullanım ömrü de daha iyi. Eğer bu ikisi arasında kaldıysan Note 10S beklentilerini daha rahat karşılayabilecek bir cihaz.
bilmiyordum teşekkür ederim :)

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
ne zamandır kullanıyorsunuz hocam ve şikayet sitelerinde çok şikayet gördüm onlar abartı sanırım biraz çünkü iphone 11 e de çamur atan adamlar var ve hiç sıkıntı yaşadınız mı zahmet olmazsa biraz detay verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden :)
Hocam en beğendiğim yanı ekranı kesinlikle. Tabii amoled ekran tadı başka oluyor ki ekranı amoled olduğu için hayal edemeyeceğin kadar parlaklığı yüksek ve canlı gelecektir iPhone 6'dan sonra. İşlemcisi orta. En düşük ayarlarda COD'da 40-50 fps oynatıyor. Kamera güzel. Bataryası da iyi. Oppo'nun Coloros yazılımı da hızlı olduğu için akıcı şekilde kullanabilirsin.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Hocam en beğendiğim yanı ekranı kesinlikle. Tabii amoled ekran tadı başka oluyor ki ekranı amoled olduğu için hayal edemeyeceğin kadar parlaklığı yüksek ve canlı gelecektir iPhone 6'dan sonra. İşlemcisi orta. En düşük ayarlarda COD'da 40-50 fps oynatıyor. Kamera güzel. Bataryası da iyi. Oppo'nun Coloros yazılımı da hızlı olduğu için akıcı şekilde kullanabilirsin.
tamamdır çok teşekkür ederim :)

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Katılıyorum