Operatör Üzerinden Taksitle Hangi Telefonu Almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ArdaEkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar.Yardımınız lazım beyler.Öncelikle hemen soruya geçmek istiyorum.konuda çoğunluk var diye buraya geldim.Acil yardım.

1-) (Operatör ile ilgili) Arkadaşlar öncelikle ilk sorum vodafoneden taksitle telefon alacağız annemin son 3-4 ayı kaldı tlefon için benm tlf sağlamken anneme almıştık.şimdi benmki çürüdü gitti öldü yani.bana alacağız.o taksidi hemen ödeyip almayı düşünüyoruz.bilgisi olan varsa.hemen ödedikten sora borç bittikten sonra hemen telefon alabiliyormuyuz.yardım.

2-)Vodafoneden bayiiden alıcağız telefonu ve ben çer çöp olmasın diye,almışken temiz alalım önceki gibi olmasın diye(t60 vardı) araştırma yapmayı düşünüyorum.Ve araştırıyorum ancak araştırdığım tlefonlar vodafonede yoksa diye korkuyorum.Bilgisi olan orda tanıdığı olan sorsa çalışan varsa söylese yada biri yardımcı olsa zaten her bayiiye stabil aynı telefonlar gidiyordur diye düşünüyorum.yardım.

3-)(VE SON SORUM) ben ortalama 1250-1650 arası tlf alıcağım ve bi kaç tane bilindik markaların telefonundan seçtim.Bulunma ihtimali olsun diye o seçtiklerim iyi midir başka bulunan bi telefon varsa yardımcı olursanız sevinirim.Beğendiklerim (A7 2016,ZENFONE 3 LASER , LG G4 HUAWEİ NOVA PLUS)
SAOLUN.

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
GM5Plus al yada GM6 çok iyidir... başka bakma.

ArdaEkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PUAN YETİNCE ALABİLECEĞİMİ BİLİYORUM DA İSTEDİĞİM TELEFONLAR BULUNUR MU BİLMEDİĞİMDEN ARAŞTIRMA YAPAMIYORUM
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz yardımcı olun hadi beyler lütfen

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
PUAN YETİNCE ALABİLECEĞİMİ BİLİYORUM DA İSTEDİĞİM TELEFONLAR BULUNUR MU BİLMEDİĞİMDEN ARAŞTIRMA YAPAMIYORUM
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz yardımcı olun hadi beyler lütfen
GM 5 Plus yada GM 6 bak... bence en ideal marka...

izmir_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
A7 tavsiye ediyorum 3300 mAh bataryaya sahip hem 8 çekirdek hem de 1.6 işlemci hızına sahip ön ve arka cam Gorilla Glass 4

Son mesajlar