Operatör Değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

Arda Güngör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar benim vodafone hattım var Bimcell'e taşımak istiyorum hattımı bunu vodafone bayisindenmi yapacağım yoksa bimdenmi ve operatör değiştirme ücretine kadar toplam ücret bu işlemler için aynı numaram kalır demi operatör değişince?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Arkadaşlar benim vodafone hattım var Bimcell'e taşımak istiyorum hattımı bunu vodafone bayisindenmi yapacağım yoksa bimdenmi ve operatör değiştirme ücretine kadar toplam ücret bu işlemler için aynı numaram kalır demi operatör değişince?
Bim de numara taşıma başvurusu yapman gerekiyor. Herhangi bir ücreti yok ve numaran değişmeyecek tabiki.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Vodofone gayet iyi çeken ve fiyatları uygun olan bir operatör. BİMCELL'e geçme amacın nedir acaba ? Uygun bir paket veya tarife mi var.
Sorularının cevabı burada.

Arda Güngör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vodofone gayet iyi çeken ve fiyatları uygun olan bir operatör. BİMCELL'e geçme amacın nedir acaba ? Uygun bir paket veya tarife mi var.
Sorularının cevabı burada.
Şeyden dolayı geçeceğim bimcellde bimcellilerle sınırsız konuşma varya ondan dolayı çok fazla konuştuğum kişiler bimcelli vodafonda 750 dk olan paketimdeki 750 dakka 1.5 hafta gibi bi sürede çok az kalıyor o yüzden